صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۵۱ ب.ظ
0

ابتدا او را کتک زدیم تا حسابی زخمی شود. بعد او مقابل خودروی ۲۰۶من افتاد که مثلا بر اثر تصادف این اتفاق برایش افتاده است. پرهام هم نقش شاهد ماجرا را بازی کرد تا پلیس شک نکند.

وراوی :

وراوی: ۳ پسر جوان که برای پولدار شدن نقشه کلاهبرداری از شرکت بیمه را طراحی کرده بودند، از سوی قاضی پرونده مجرم شناخته شدند.
مدتی قبل مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی اردبیل در جریان تصادفی در یکی از خیابان‌های این شهر قرار گرفتند و راهی محل حادثه شدند. یک دستگاه پژو ۲۰۶ وسط خیابان توقف کرده و مقابلش پسر جوانی با لباس‌های خون‌آلود روی زمین افتاده بود. جوان مجروح مدعی بود که با پژو ۲۰۶تصادف کرده و حرف‌های او را راننده پژو و جوان دیگری که مدعی بود شاهد حادثه است تأیید کردند.
راننده که شهاب نام دارد به مأموران گفت: داشتم از خیابان با سرعت عبور می‌کردم که ناگهان با این آقا تصادف کردم.درحالی‌که هر ۳پسر جوان مدعی تصادف بودند، مأموران راهنمایی و رانندگی با بررسی محل تصادف به آنها شک کردند؛ چرا که خط ترمز، نوع جراحت و آثار به جای‌مانده روی خودرو به ‌نظر ساختگی می‌رسید.
از طرفی بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب اردبیل نیز دستور بازجویی پلیسی از آنها را صادر کرد. آنجا بود که هر ۳متهم پرده از نقشه‌ای که برای کلاهبرداری از بیمه کشیده بودند، برداشتند. در این میان شهاب به قاضی قدیر محمدی گفت: از آنجایی که وضع مالی مان خوب نبود تصمیم گرفتیم نقشه‌ای بکشیم که یک شبه پولدار شویم. وقتی کلاهبرداری از شرکت بیمه را انتخاب کردیم، قرار شد یکی از ما به نام پیمان نقش مجروح را بازی کند.
ابتدا او را کتک زدیم تا حسابی زخمی شود. بعد او مقابل خودروی ۲۰۶من افتاد که مثلا بر اثر تصادف این اتفاق برایش افتاده است. پرهام هم نقش شاهد ماجرا را بازی کرد تا پلیس شک نکند. با این تصادف می‌خواستیم از شرکت بیمه پول بگیریم که موفق نشدیم. با اعتراف ۳متهم جوان، بازپرس قدیر محمدی پس از تحقیقات تکمیلی برای هر ۳نفر به اتهام شروع به کلاهبرداری قرار مجرمیت صادر کرد و پرونده آنها به زودی به دادگاه فرستاده خواهد شد.

کیویمیز

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر