صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۵۸ ب.ظ
0

هشت پروژه مشارکتی بنیاد برکت در استان اردبیل با حضور مسئولان استانی و کشوری به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

وراوی :

وراوی: ظهر سه شنبه همزمان با افتتاح کارخانه آرتا سرم اردبیل پروژه های بنیاد برکت در چهار شهر اردبیل، نمین، پارس‌آباد و مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید.
استاندار اردبیل در این مراسم با اشاره به مشکلات مالی واحدهای تولیدی استان طی سال های اخیر مشارکت بنیاد برکت را عاملی برای فعال سازی مجدد این واحدها عنوان کرد.

مجید خدابخش با تاکید به اینکه مهمترین راهکار توسعه استان سرمایه گذاری بخش خصوصی است، افزود: با مشارکت بنیاد برکت تحرک و شور و نشاط در بهبود فضای کسب و کار و فعال سازی مجدد واحدها به وجود آمده است.

وی با اذعان به اینکه بنیاد برکت به دنبال مردمی کردن اقتصاد و توانمند سازی اقتصادی مناطق محروم است، اضافه کرد: در یک سال گذشته سرمایه گذاری های مطلوبی از سوی این بنیاد در استان انجام شده است.

رئیس شورای اداری استان اجرای پروژهای بزرگ اقتصادی را از عوامل رونق اقتصادی مناطق محروم دانست و گفت: به ویژه انتظار می رود این موضوع از مهاجرت روستاها کاسته و زمینه آبادانی روستاها را فراهم سازد.

پروژه های مشارکتی بنیاد برکت در اردبیل شامل کارخانه تولید فولاد سپهر سبلان، آرتا سرم، شرکت شمیم شفت نوش و کارخانه زردکوه اردبیل به همراه چهار مدرسه در مناطق محروم است که طی این مراسم به بهره‌برداری رسید و عملیات ساخت ۱۴ مسجد نیز در مناطق محروم آغاز شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر