صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۰۲ ب.ظ
0
ر‌ئیس اداره مدارس غیردولتی آموزش و پرورش اردبیل:

شایقی : مدارس غیردولتی اردبیل ملزم به دریافت شهریه مصوب هستند

ر‌ئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت:‌ مدارس غیردولتی استان اردبیل ملزم به دریافت شهریه مصوب و ابلاغ شده به آنها هستند.

وراوی :

وراوی: محرم شایقی پیش از ظهر امروز در جلسه مدیران و روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق اردبیل اظهار داشت: مدارس غیردولتی ملزم به دریافت شهریه مصوب هستند و نیز ابلاغ شهریه مصوب را در محل ثبت نام برای مشاهده اولیا نصب کنند.
وی از آماده شدن ابلاغ شهریه مدارس غیر دولتی خبر داد و افزود: روسا و مدیران آموزش و پرورش مناطق و نواحی باید ابلاغ مربوطه را در اختیار مدارس غیردولتی قرار دهند تا در این زمینه اقدام لازم در مدارس در زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان انجام شود.
ر‌ئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: به زودی کمیته ساماندهی مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی ۹۵-۹۴ تشکیل می‌شود تا در این زمینه با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم بتوانیم‌ در ساماندهی این مدارس اقدامات لازم را انجام دهیم.
شایقی تصریح کرد: تمامی مدارس غیر دولتی تا مرداد ماه ۹۴ توسط اکیپ نظارت نواحی و مناطق و استان بازدید و از نظر نیروی انسانی، قرارداد بکارگیری معلمان و تجهیزات آموزشی ساماندهی خواهند شد تا شاهد برخی نارسایی‌های وناهماهنگی‌های در این حوزهدر سطح استان نباشیم.
وی گفت: با توجه به شروع فصل تابستان و فعالیت مراکز آموزشی انتظار می‌رود تا اولیای دانش آموزان در ثبت نام فرزاندانشان در مراکز و آموزشگاه‌های آزاد حساسیت نشان دهند و از مجوز فعالیت این مراکز که توسط آموزش و پرورش تایید شده باشد اطمینان حاصل کنند.
ر‌ئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در رابطه با آموزشگاه‌های آزاد اظهار کرد: برگزاری هر نوع کلاس تقویتی، کنکور، مشاوره تحصیلی و آموزش زبان‌های خارجی برای افراد زیر ۲۰ سال تنها با مجوز آموزش و پرورش مجاز است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر