صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۱۲ ب.ظ
0

فرماندار خلخال گفت:محرومیت زدایی از روستاهای خلخال را در برنامه‌های توسعه شهرستانی خود داریم و تلاش می‌کنیم با خدمت‌رسانی مطلوب و برخورداری از امکانات رفاهی، مانع مهاجرت روستاها به شهرهای دیگر شویم.

وراوی :

وراوی: علی نظری پیش از ظهر امروز دیدار با مدیرعامل گاز استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان خلخال از مناطق سردسیر و کوهستانی محسوب می‌شود و بخاطر این‌که روستاهای خلخال از گاز به عنوان یک نعمت الهی بهره‌مند شوند، نیاز است که قبل از پایان فصل کاری در این شهرستان، شبکه گذاری روستاهای این شهرستان با سرعت بیشتر انجام شود.
وی تصریح کرد: محرومیت زدایی از روستاهای خلخال را در برنامه‌های توسعه شهرستانی خود داریم و تلاش می‌کنیم با خدمت‌رسانی مطلوب و برخورداری از امکانات رفاهی، مانع مهاجرت روستاها به شهرهای دیگر شویم و با سرعت دادن به پروژه‌های عمرانی امید به زندگی را در این منطقه بالا ببریم.
نظری با اشاره به اینکه خواسته اصلی اهالی روستاهای خلخال بهره مندی از نعمت گاز است افزود: تامین منابع از بند (ق) و هزینه نمودن از این منابع در محل‌های کمتر توسعه یافته یکی از برنامه‌های قابل تقدیر شرکت ملی گاز ایران است که با این روش ضمن خدمت رسانی به مناطق کمتر توسعه یافته موجب رضایتمندی مردم نیز می‌شود.
فرماندار خلخال افزود: انتخاب پیمانکاران قوی و متعهد در گاز رسانی به روستاهای این شهرستان از اهمیت بالای برخوردار بوده و انتظار داریم شرکت گاز استان با دقت و حساسیت بیشتر پیمانکاران خود را انتخاب نماید تا این پیمانکاران با سرعت و دقت بیشتر به تکمیل شبکه گذاری گاز در روستاهای این شهرستان نماید وچرا که این کار سبب محرومیت زدایی روستاهای خلخال می شود.
نظری اظهار کرد: راه و گاز دو مقوله مهم و از موارد کمتر توسعه یافته روستاهای خلخال است که این دو موضوع زندگی روستانشینی را با مشکلات عدیده‌ایی مواجه کرده و سعی می‌کنیم با سرعت دادن به پروژه های عمرانی، محرومیت زدایی را از چهره روستاهای این شهرستان بزداییم و با ورود فصل سرما شاهد افتتاح گاز رسانی به این مناطق باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر