صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۱۶ ب.ظ
0

همزمان با هفته جهاد کشاورزی و با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و استاندار اردبیل 60 پروژه عمرانی و اقتصادی با سرمایه‌گذاری 54 میلیارد تومان در اردبیل و در حوزه‌های مختلف به بهره‌برداری رسید.

وراوی :

وراوی: در مراسمی که صبح امروز در شهرستان اردبیل برگزار شد، این ۶۰ پروژه عمرانی، تولیدی و اقتصادی در بخش کشاورزی با سرمایه‌گذاری ۵۴ میلیارد تومان افتتاح شد تا زمینه بهره‌برداری از آنها برای فعالان این بخش فراهم آید.
در مراسمی که در شرکت اولدوز گندم اردبیل برگزار شد، سیلوی ۵۰ هزار تنی اولدوز گندم اردبیل به همت سرمایه‌گذار بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

این پروژه که در روستای طالب قشلاقی اردبیل اجرایی شده، ظرفیت ۱۰۰ هزار تنی دارد که در فاز اول ۵۰ هزار تن از این سیلوها با حضور معاون آب و خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی، استاندار و فرماندار اردبیل به بهره‌برداری رسید.

به گفته شاهرخ موحدی اصل مدیرعامل این شرکت این کارخانه نگهداری به شکل مکانیزه نگهداری غلات را انجام می‌دهد، به طوری که در فاز اول ظرفیت نگهداری این سیلو ۵۰ هزار تن است.

وی با یادآوری اینکه این پروژه در زمینی به زیربنای ۶ هزار و ۸۰۰ مترمربع و اشتغالزایی ۱۰ نفر اجرایی و عملیاتی شده است، گفت: ما به رغم محدودیت و مشکلاتی که با آن روبه‌رو بودیم، در مدت یک سال این پروژه‌ را اجرایی کردیم تا زمینه ذخیره‌سازی گندم در سال جاری فراهم آید.

مدیرعامل شرکت اولدوز گندم اردبیل افزود: تا دو هفته آینده قرار است گندم تولیدی شمال استان به این سیلو انتقال یابد و تلاش خواهیم تا ۶ ماه آینده فاز جدید این سیلو را با ظرفیت ۵۰ هزار تن به بهره‌برداری برسانیم.

موحدی مجموع سرمایه‌گذاری انجام شده در این پروژه را ۱۱۳ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بخشی از این منابع اعتباری از طریق تسهیلات بانک کشاورزی پرداخت شده است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر