صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۲۰ ب.ظ
0

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: ۵۲ روستاهای بالای ۲۰ خانوار در خلخال از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند و سعی داریم تمامی روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند.

وراوی :

وراوی: فیروز خدایی پیش ازظهر امروز در دیدار با فرماندار خلخال اظهار داشت: به منظور محرومیت زدایی و توجه به مناطق کمتر توسعه یافته استان، ۵۴ درصد از روستاهای خلخال از نعمت گاز طبیعی در این شهرستان برخوردار هستند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه روستاهای خلخال در مسیر کوهستانی قرار دارد و با هزینه های زیادی که برای لوله گذاری این روستاها برای استفاده از نعمت گاز هزینه شده و امسال تلاش می‌کنیم بهره مندی این روستاها از گاز طبیعی به ۶۶ درصد برسد.
خدایی با اشاره اینکه از محل صرفه جویی نفت و گاز و از محل بند ق تامین منابع می کنیم افزود: منابع بند ق در محل‌های کم برخورداری توزیع می‌شود و در این رابطه سالانه ۱۰ روستا را از نظر گاز رسانی به بهره برداری رسانده ایم.
مدیر عامل شرکت گاز اردبیل با بیان اینکه ۴۳روستای خلخال از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، افزود: ۵۲ روستای بالای ۲۰ خانوار در خلخال در برنامه‌های بعدی این شرکت از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد و با توسعه دادن به مناطق کم برخوردار سعی داریم تمامی روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند و هیچ روستایی بدون گاز نباشد.
خدایی اظهار کرد: برای شبکه گذاری و گاز رسانی روستاهای خلخال، پیمانکاران قوی را انتخاب نموده ایم و باتوجه به عملکرد قابل قبول این پیمانکاران در سالهای گذشته، امیدواریم برنامه های امسال شرکت گاز اردبیل تحقق یابد و شاهد توسعه بیشتر روستاهای کمتر توسعه یافته استان باشیم.
مدیر عامل گاز اردبیل با بیان اینکه ۴۳ روستا در شهرستان خلخال از نعمت گاز برخوردار شده اند گفت: روستاهای لرد و میانرودان علی رغم دور بودن از مسیر دسترسی و کوهستانی بودن این روستاها، ۱۲ درصد از خانوار این روستاها از گاز طبیعی برخوردار هستند و تصمیم داریم با جدیت و خدمت رسانی صحیح به اتمام پروژه در این روستای شهرستان خلخال باشیم.
خدایی گفت:با شبکه گذاری روستاهای و بهره مندی از گاز در این روستاها، انتظار می‌رود که مهاجرت در شهرستان خلخال از روستاها به شهرهای دیگر کمتر شده و با خدمت رسانی و اختصاص بودجه لازم در کمترین زمان لازم تعهدات گازرسانی روستاهای این شهرستان به پایان برسد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر