صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۱۶ ب.ظ
0

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت:‌ با برنامه‌ریزی‌های انجام شده اجرای ۷ هزار هکتار آبیاری تحت فشار در استان در اولویت بوده که این اقدام نیازمند ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

وراوی :

وراوی: عدیل سروی صبح امروز در آئین افتتاح اجرای شبکه آبیاری تحت فشار جعفرآباد شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت: با اجرای این طرح ۴۲۹ هکتار از اراضی و زمین‌های کشاورزی این منطقه تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار می‌گیرند که این امر زمینه‌ساز رونق و توسعه کشاورزی در شهرستان بیله‌سوار می‌شود.
وی افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۶۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده که ۳۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال آن تسهیلات بانک کشاورزی، ۱۵ میلیارد ریال وام بلاعوض صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی و ۱۵ میلیاردر یال نیز به صورت آورده نقدی تزریق شده و این پروژه اجرایی و عملیاتی شده است.
سروی با تشریح اهداف اجرای این طرح در شهر جعفرآباد بیله سوار بیان کرد: هدف از اجرای این طرح حفظ منابع ارزشمند خاکی و آبی، افزایش ارزش افزوده اراضی، افزایش تولید محصولات زراعی با تغییر وضعیت بهره‌برداران و افزایش راندمان آبیاری است که امیدواریم به اهداف مورد نظر در این حوزه دست یابیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با تبریک هفته جهاد کشاورزی گفت: امسال بیش از یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای آبیاری تحت فشار تامین شده که با اختصاص سهم استانی از این میزان اعتبارات امیدواریم بتوانیم به نتایج مثبت و موثری در بخش کشاورزی استان اردبیل دست یابیم.
وی تصریح کرد: استان اردبیل دارای ظرفیت‌های بسیاری بالایی در حوزه کشاورزی است که می‌توان با تقویت این ظرفیت‌ها در توسعه و عمران استان اردبیل گام برداشت و خوشبختانه در این حوزه شاهد افتتاح پروژه‌های مختلفی در استان اردبیل هستیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در آینده شاهد اجرای ۷ هزار هکتار آبیاری تحت فشار در استان می‌شویم که این اقدام نیازمند ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار بوده که قسمتی از منابع تامین شده و قسمتی دیگر نیز با حضور مسئولان دولت امسال تامین شده و با تکمیل عملیات اجرایی افتتاح خواهد شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر