صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۱۹ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: جمع کل اعتبارات تملک دارایی‌های شهرستان بیله‌سوار برای امسال ۶۶ میلیارد و ۸۶۸ میلیون ریال بوده که از این مقدار ۱۸ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال مربوط به الزامات شهرستان است.

وراوی :

وراوی: آرام حلیم صبح امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت: تصمیمات کمیته برنامه‌ریزی، نقش مؤثر و تعیین کننده‌ای در پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه‌های کلان شهرستان در بخش‌های مختلف ایفا می‌کند و جایگاه این کمیته در ایجاد و اصلاح زیرساخت‌های شهرستان بسیار مهم است.
فرماندار شهرستان بیله‌سوار تصریح کرد: همه مسئولان دستگاه‌های شهرستان با هم اندیشی و همکاری هر چه بیشتر در کنار ایجاد پویایی، تحرک و افزایش کارایی و بازدهی در حوزه مدیریت خود، با ارائه ابتکارات و ایده‌های نو به رشد و توسعه شهرستان در بخش‌های مختلف کمک کنند.
وی گفت: جمع کل اعتبارات تملک دارایی‌های شهرستان بیله‌سوار برای امسال ۶۶ میلیارد و ۸۶۸ میلیون ریال بوده که از این مقدار ۱۸ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال مربوط به الزامات شهرستان بوده تا بتوانیم برنامه‌ها و طرح‌های اولویت‌دار را اجرایی و عملیاتی کنیم.
حلیم با تأکید بر اینکه پروژه‌های نیمه‌تمام و اولویت‌دار شهرستان در اولویت هستند، افزود: هر یک از مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با تلاش شبانه‌روزی در راستای توسعه و سازندگی این شهرستان در مورد اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی و برنامه‌های توسعه‌ای شهرستان گام‌های جدی و اساسی را بردارند.
فرماندار شهرستان بیله‌سوار با تبریک حلول ماه مبارک رمضان بیان کرد: رمضان بهار قرآن است و برای کسی که می‌خواهد در مسیر کسب معنویت و کمال انسانی گام بردارد بهترین فرصت بوده که امیدواریم بتوانیم از برکات این ماه کسب معنویت کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر