صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۳۲ ب.ظ
1

در کمتر از 1.5 سال سید مهدی جوادی فرماندار نمین که گفته می‌شد بین وی و امام جمعه این شهرستان اختلاف وجود دارد برکنار شد تا معاون وی سرجای فرماندار بنشیند.

وراوی :

وراوی: در حالی سید مهدی جوادی از فرمانداری نمین کنار گذاشته شد که چند روز پیش نیز امام جمعه این شهرستان بدون سر و صدا از این شهرستان رخت بربسته و به شهرستانی دیگر منتقل شد تا این شهرستان همچنان فاقد امام جمعه و فرماندار باشد.
استاندار اردبیل در حالی حکم سرپرستی فرمانداری نمین را به بخشعلی لطیفی معاون جوادی داد که ابراز امیدواری کرد با بهره‌گیری از همه توان و تجارب در پیشبرد اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در منطقه شایسته و موفق عمل کند.

در روز تغییر فرمانداران گرمی و نمین که سرپرستان جدید برای این شهرستان‌ها معرفی شدند، گمانه‌زنی‌ها برای جابجایی جدید در فرمانداری‌های استان اردبیل ادامه دارد.

باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده بالاخره در کمتر از دو سال حاکمیت دولت تدبیر و امید آیا کل فرمانداران استان اردبیل که تاکنون در پارس‌آباد، ‌خلخال،‌گرمی و نمین این جابجایی‌ها اتفاق افتاده در ۶ شهرستان دیگر استان نیز جابجایی فرمانداران اتفاق می‌افتد یا نه.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • ناشناس
    دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۴
    0
    0

    خوب شد کسی گه نتواند از منابع طبیعی گردنه حیران در جلوگیری از قطع درختان منطقه توریستی حیران مربوط به نمین که امانت دار مردم است وجلوگیری از نابود کردن گردنه اعم از ساخت ساز با مجوز وبی مجوز وهمچنین منطقه گردشگری وتوریستی فندقلو که رو به فنا ونابودی میرود.سعی در ایجاد فضای سبز با کاشت نهال فندوق سیب وغیره نکندوروز به روز وسعت ان کم مبشود ویک انبار برای ذخیره وبریدن درختان در کنار فندق لو احداث کند.کمترین جریمه وی انفصال از خدمات دولتی داعم المدت است.خوهشا انعکاس دهید.متشکرم

دیدگاه شما درباره این خبر