صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۳۶ ب.ظ
0

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: بنده معتقدم استیضاح وزیر آموزش و پرورش با رای قوی روبه‌رو شده و شاهد کنار گذاشتن فانی از این سمت خواهیم بود.

وراوی :

وراوی: منصور حقیقت‌پور صبح امروز در حاشیه افتتاح نیروگاه بادی نیر در جمع تعدادی از خبرنگاران اظهار کرد: سطح نارضایتی‌ها از وزیر آموزش و پرورش بالا رفته و وزیر نتوانسته است توقعات فرهنگیان و معلمان را برآورده کند و به نظر می‌رسد استیضاح وزیر با رای بالا روبه‌رو شود.
وی ادامه داد: قاطبه نمایندگان و معلمان بر این باورند که باید تغییر اساسی در وزارت آموزش و پرورش رخ دهد تا بخش عظیمی از مشکلات فرهنگیان برطرف شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی در مورد انتخاب احتمالی نجفی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: البته انتخاب سرپرست وزارت جزو اختیارات دولت است اما بعید به نظر می‌رسد نجفی به عنوان سرپرست انتخاب شود.

حقیقت‌پور یادآور شد: معقول است یکی از معاونان چند صباحی را به عنوان سرپرست انتخاب شود تا دولت گزینه اصلی خود را معرفی کند و از مجلس رای اعتماد بگیرد.

مجلس بدون ملاحظات روی آموزش و پرورش حساس است

وی تصریح کرد: مجلس روی مسئله آموزش و پرورش حساس است و اجازه نمی‌دهد هر فردی در این سمت قرار گیرد.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: عدم رای‌آوری نجفی و استیضاح و سقوط فانی نشان می‌دهد که مجلس در مسئله آموزش و پرورش حساس است و ملاحظات خاصی را برای این حوزه قائل است.

حقیقت‌پور افزود: ما انتظار داریم دولت یک نیروی قوی، بالنده و فارغ از نگاه سیاسی از جمع فرهنگیان به عنوان وزیر پیشنهاد کند تا قدرت رای‌آوری را داشته باشد.

وی بیان کرد: امیدواریم دولت وزیر حرفه‌ای معرفی کند چرا که وزارت آموزش و پرورش به یک وزیر حرفه‌ای نیازمند است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر