صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۳:۴۲ ب.ظ
0

فرماندار مشگین‌شهر گفت: با حلول ماه رمضان گشت‌های تنظیم بازار در مشگین‌شهر راه‌اندازی شده و با جدیت بیشتری قیمت کالاها را کنترل می‌کنند.

وراوی :

وراوی: ابراهیم امامی اظهار داشت: برای تنظیم بازار نظارت جدی در سطح شهر صورت خواهد گرفت و با هر گونه احتکار مواد غذایی،کم فروشی،گران فروشی و گرانی اقلام خوراکی پرمصرف بخصوص نان، روغن، برنج و شیرینی‌های مرسوم در این ماه برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
وی گفت: بهداشت مواد غذایی مورد نیاز مردم که در این ماه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند از قبیل مواد لبنی، زولبیا و بامیه، بهداشت مغازه‌های قنادی و حلیم فروشی‌ها نیز در دستور کار بازرسین قرار گرفته و در صورت غیر بهداشتی بودن مواد خوراکی عرضه شده برخورد قانونی با فروشنده صورت خواهد گرفت.
امامی از دایر کردن فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی در این ماه خبر داد و گفت: به منظور رفاه حال همشهریان تسهیلات لازم برای مایحتاج ضروری مردم نظیر گوشت سفید و قرمز، روغن و برنج در قالب طرح ضیافت با هدف جذب رضایت مردم در مراکز پیش بینی شده به طور سهل الوصول در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به کیفیت خوب نان در مشگین شهر گفت: در بحث نان کنترل شدیدی به منظور جلوگیری از کم فروشی و گران فروشی صورت می‌گیرد و برای تهیه نان‌های روغنی و بهداشتی تامین آرد مورد نیاز و با کیفیت باید در دستور کار قنادی‌ها قرار بگیرد تا در این ماه کیفیت نان بیش از پیش رضایت شهروندان را جلب کند در غیر این صورت با هرگونه تخلف و بداخلاقی برخورد می‌شود.
فرماندار مشگین شهر با اشاره به حرمت ماه رمضان گفت: کلاس ها و مجالس قرآن و احکام برای این ماه در سطح شهر پیش بینی شده که امیدواریم با استقبال مردم مواجه شود و همشهریان با نگه داشتن حرمت این ماه و روزه داری در جهت تهذیب نفس و دستگیری نیازمندان تلاش کنند چرا که با هرگونه حرمت شکنی و روزه خواری در سطح شهر توسط ماموران گشت ارشاد برخورد جدی صورت می‌گیرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر