صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۳:۵۸ ب.ظ
0

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: شرکت تهران‌گشت طلایی در برنامه‌ریزی منسجم تلاش می‌کند تا جشنواره‌های فصلی را در اردبیل برگزار کند.

وراوی :

وراوی: قادر تقی‌زاده اظهار کرد: ما بعد از ایام ماه مبارک رمضان چندین جشنواره طی تابستان برگزار می‌کنیم که از جمله آن جشنواره آش در نیر و نمایشگاه صنعت گردشگری و صنایع وابسته است که مرداد و شهریور ماه برگزار می‌شود.
وی افزود: ما با یک شرکت هلدینگ وابسته به شهرداری تهران به توافق رسیدیم تا شرکت تهران‌گشت طلایی وابسته به این مجموعه جشنواره‌های فصلی را در اردبیل تدارک دیده و برگزار کند.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل یادآور شد: ما از دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم تا این شرکت را در برگزاری جشنواره‌های فصلی به ویژه ایام تابستان همراهی کنند، چرا که این شرکت هزینه برگزاری این جشنواره‌ها را خود با مهیا بودن برخی امکانات و تجهیزات متقبل می‌شود.

تقی‌زاده تصریح کرد: ‌این شرکت با دایر کردن دو پرواز مستقیم از اردبیل به تهران در یک تفاهم‌نامه سعی دارد تا در کنار این پروازها تورهای گردشگری خود را نیز راه بیندازد تا از استان‌های مختلف با جذب گردشگر به مقصد اردبیل بتواند این جشنواره‌های فصلی را با وسعت و گستردگی خاص برگزار کند.

این مسئول ادامه داد: این شرکت در مقابل این برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری از دستگاه‌ها و نهادهای مسئول و اجرایی استان نیز انتظار دارد تا برخی از زیر‌ساخت‌ها را نظیر تبلیغات گسترده، نصب بنرهای مختلف و همچنین تدارک مکان مناسب برای برگزاری جشنواره‌های فصلی در شورابیل و سرعین فراهم آورد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در این ارتباط باید شهرداری اردبیل و سرعین، اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان، صاحبان تاسیسات مراکز اقامتی و پذیرایی و مجتمع‌های بین راهی این شرکت را در برگزاری جشنواره‌ فصلی همراهی کنند.

تقی‌زاده بیان کرد:‌ تلاش می‌شود تا شال خاصی برای پلیس گردشگری طراحی شده و عوامل پلیس و نیروی انتظامی همکاری نزدیکی را با این شرکت در برگزاری جشنواره‌های فصلی خود داشته باشند، به طوری که ما نیز در مجموعه خطایی بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی مکانی را برای استقرار عوامل برگزاری جشنواره‌های فصلی تدارک دیده‌ایم تا بدون کوچکترین هزینه‌ای از طرف ادارات و نهادهای دولتی این مجموعه بتواند در برگزاری جشنواره‌ها موفق عمل کند.

وی در پایان سخنان خود مغفول ماندن تورهای گردشگری را به همراه بهره‌گیری از این ظرفیت یادآور شد و افزود: تلاش ما بر این خواهد بود تا با همکاری چنین مجموعه‌ها و شرکت‌هایی بتوانیم بعد از ماه مبارک رمضان تورهای وسیع گردشگری را به راه اندازیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر