صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۲۳ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان نیر از برگزاری دومین همایش سرمایه‌گذاری در شهرستان نیر بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.

وراوی :

وراوی: اکبر صمدی در مراسم بهره‌برداری از نیروگاه بادی نیر گفت: در سال گذشته همایش سرمایه‌گذاران را با مشارکت نیرو‌های حاضر در پایتخت و سایر مناطق کشور برگزار شد و در تلاش هستیم بعد از ماه مبارک رمضان دومین همایش را نیز با حضور سرمایه‌گذاران فعال در عرصه‌های مختلف برگزار کنیم.
فرماندار شهرستان نیر یادآور شد: با توجه به مطالعات جوی که در این منطقه انجام شده و وزش بادهای مستمر در این منطقه انتظار می‌رود در این سایت توربین‌های جدید بادی نیز نصب شده و امکان بهره‌گیری از انرژی‌های نو در این منطقه فراهم آید.

صمدی به ظرفیت خوب نیر در بحث انرژی‌های زمین گرمایی و ژئوترمال اشاره کرد و افزود: در برجلو و منطقه گردشگری مجتمع سبلان ظرفیت خوبی برای تولید انرژی‌های زمین گرمایی وجود دارد که با توجه به تجارب بهره‌برداری از این انرژی در مشگین‌شهر امیدواریم امکان بهره‌گیری بیشتر از این ظرفیت فراهم آید.

این مسئول در پایان سخنان خود بیان کرد: با دعوت از کارشناسان شرکت سانا مطالعات اولیه را انجام دادیم و امیدواریم با همراهی سرمایه‌گذاران بتوانیم بهره‌برداری از انرژی‌های زمین گرمایی و ژئوترمال را تقویت کرده و توسعه بدهیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر