صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۲ ب.ظ
0

رئیس هیئت مدیره ستاد دیه استان اردبیل گفت: با هدف حمایت از زندانیان غیر عمد ادارات این استان می توانند بخشی از درآمد خود را برای آزاد سازی زندانیان اختصاص دهند.

وراوی :

وراوی: انور اسکندر زاده صبح شنبه در جمع خبرنگاران تشکیل جلسات متعدد با دستگاه های اجرایی مختلف در این خصوص را یادآور شد و افزود: در عین حال حمایت از زندانیان جرایم مالی بارها در شورای اداری تاکید شده است.
وی با تاکید به اینکه اثر زندانی در وضعیت اجتماع پوشیده است تصریح کر: عواقب زندانی شدن فردی که جرمی مرتکب شده به درستی قابل احصا نیست و نه تنها فرد بلکه خانواده وی نیز از این حادثه متضرر می شوند.

رئیس هیئت مدیره ستاد دیه استان با ذکر مثالی به زندانی شدن یک پزشک و یک خیر اشاره کرد و گفت: هر یک از این اشخاص سرمایه های این استان هستند اما به دلیل نوسانات بازار و مشکلات مالی زندانی شده اند.

اسکندر زاده معتقد است دستگاه های خدماتی می توانند درصدی از درآمد های خود را به آزاد سازی زندانیان اختصاص دهند.

وی با اذعان به مساعدت های موردی دستگاه ها افزود: حساب ستاد دیه به صورت آن لاین قابل رصد است و هر پولی که مردم و دستگاه ها می دهند در دست این نهاد اجرایی امانت است.

رئیس هیئت مدیره ستاد دیه استان از جمله اقدامات آسان سازی جذب کمک های مردمی را تعبیه شماره حساب ستاد دیه در برخی باجه های بانکی عنوان و اضافه کرد: به دلیل اینکه ستاد دیه بودجه دولتی ندارد تنها از طریق مشارکت های مردمی می توانیم به افراد نیازمند کمک رسانی کنیمو

اسکندر زاده در عین حال به آزاد سازی نزدیک به سه هزار زندانی غیر عمد در این استان از بدم تاسیس ستاد دیه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۴۳۴ زندانی با محکومیت ۲۰۰ میلیارد ریال چشم انتظار مساعدت های مردمی هستند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر