صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۴۰ ب.ظ
0

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: ۷۰ درصد مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان نقدینگی و سرمایه در گردش است.

وراوی :

وراوی: ابراهیم فریدی پیش از ظهر امروز در بازدید از سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی دو اردبیل اظهار داشت: بسیاری از مشکلات سرمایه در گردش و نقدینگی واحدهای تولیدی استان حل شده و برنامه‌ریزی برای حل مشکلات بانکی و تسهیلات واحدهای تولیدی با جدیت در حال انجام است.
وی با اشاره به این که هر هفته بازدیدی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی استان با حضور مسئولان انجام می‌شود، گفت: بسیاری از واحدهای تولیدی راکد با اقدامات اساسی و راهبردی فعال شده و امیدواریم با اهتمام ویژه دولت شاهد پویایی واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل باشیم.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل بیان کرد: با همکاری بانک‌های عامل و دستگاه‌های مربوطه می‌توان بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی استان را حل کرد و نقش بسزایی در اشتغالزایی و اقتصاد منطقه به‌وجود آورد.
فریدی با اشاره به اینکه پویایی واحدهای تولیدی و صنعتی یکی از اولویت‌های اساسی است، افزود:‌ با راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌فعال می‌توان اقتصاد منطقه را دچار تحول عظیم کرد و برای جوانان فارغ‌التحصیل اشتغالزایی به وجود آورد که این امر نیازمند همدلی و همزبانی دستگاه‌های اجرایی استان است.
وی با بیان اینکه یکی از عوامل دریافت هزینه ورودی در شهرک‌ صنعتی شماره ۲ اردبیل صرف این هزینه برای نگهداری از وسایل و ماشین‌آلات واحدهای تولیدی و رسیدگی به امورات بهداشت محیط در این شهرک است، تصریح کرد: هزینه ورودی در شهرک‌های صنعتی هزار تومان است.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به اینکه تمامی واحدهای تولیدی استان اردبیل هر هفته برای بررسی مشکلات مورد پیگیری و بازدید قرار می‌گیرد، گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته بسیاری از واحدهای تولیدی به دلایل مادی راکد شده‌اند که با پیگیری استاندار و مسئولان این واحدها در حال فعال‌سازی است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر