صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۰۳ ب.ظ
0
فرماندار مشگین‌شهر خبر داد

توزیع ۲۵۰۰ سبد کالا به محرومان مشگین‌شهر

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر از توزیع سبد کالایی بین 2 هزار و 560 نفر از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهرستان مشگین‌شهر در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

وراوی :

وراوی: ابراهیم امامی صبح امروز در جلسه تشریح برنامه‌های ماه مبارک رمضان در مشگین‌شهر اظهار داشت: با همکاری نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی شهرستان تلاش بر این است تا با ارزش ۱۰۰ میلیون تومان سبد کالایی در اختیار این خانواده‌ها قرار گیرد تا بخشی از نیازمندی ‌این خانواده‌ها در ماه مبارک رمضان به ویژه در تأمین اقلام مورد نیاز برآورد شود.
وی از برپایی ایستگاه‌ها و پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در طول ماه مبارک رمضان به ویژه لیالی قدر و جمع‌آوری فطریه در عید سعید فطر در این شهرستان خبر داد و افزود: در این ایام ۲۵۰ مددجوی کمیته امداد در قالب طرح مفتاح‌الجنه مورد دلجویی قرار گرفته و در قالب طرح ضیافت مهر نیز از مراکز نگهداری معلولان بازدیدها را انجام می‌دهیم.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با یادآوری اینکه جشن رمضان نیز در این شهرستان در نیمه اول ماه مبارک رمضان به ویژه ایام ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و لیالی قدر برگزار می‌شود، گفت: انتظار می‌رود در این ماه شریف که به دستگیری از فقرا و نیازمندان توصیه شده است مومنان روزه‌دار در این زمینه پیشقدم شوند.

امامی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در حوزه تنظیم بازار و نظارت بر عرضه محصولات مختلف به ویژه اقلام مورد نیاز عنوان کرد: ما به صورت گشت‌های تلفیقی با همکاری دستگاه‌های مختلف سعی داریم بر روند توزیع مواد غذایی به ویژه بهداشتی بودن آنها نظارت کافی داشته و بستری را فراهم کنیم تا در این روند یک فعالیت مستمر و همراه با عرضه مواد غذایی بدون مشکل انجام شود.

این مسئول ادامه داد: در قالب طرح ضیافت و نمایشگاه‌هایی که برپا کردیم نسبت به تأمین مایحتاج ضروری مردم به ویژه مواد پروتئینی، گوشت، قند، شکر و روغن اقدامات جدی به انجام رسیده و سعی فراوان بر این است تا از نوسانات قیمت جلوگیری شود.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر یادآور شد: از نظر فرهنگی نیز برخی کارها نظیر برپایی محافل انس با قرآن با حضور قاریان بین‌المللی به ویژه در امامزاده سید سلیمان فخرآباد و مساجد جامع این شهرستان برگزار می‌شود که انتظار داریم همه هموطنان بتوانند از این بستر فراهم شده بهره بگیرند.

امامی در پایان سخنان خود از اجرای طرح «۳۰ منبر، ۳۰ شب» با همکاری روحانیون و حضور گسترده مردم در این محفل معنوی خبر داد و بیان کرد: در این شهرستان و به رسم معمول برنامه‌های آیینی و سنتی در ماه مبارک رمضان به انجام می‌رسد که حضور گسترده اهالی می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد یک تحول جدی و کارآمد و مؤثر در این حوزه باشد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    9 + نوزده =