صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۱۲ ب.ظ
0
رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال:

احداث ۶ سالن ورزشی بانوان در خلخال

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خلخال گفت: با احداث ۶ سالن ورزشی بانوان در خلخال، شاخص‌ها و زیرساخت‌ها و شاخص‌های ورزش بانوان این شهرستان توسعه یافت.

وراوی :

وراوی: ناشر رضایی صبح امروز در دیدار با فرماندار شهرستان خلخال اظهار داشت: با توجه به ظرفیت ورزشی شهرستان و با شناسایی استعدادهای ورزشی، تاکنون ورزشکاران مستعدی را در رشته‌های مختلف از ای شهرستان به تیم‌های ملی معرفی شده‌اند.
وی بیان کرد: شهرستان خلخال با تشکیل اتاق فکر در راستای جذب و تقویت ورزشکاران از سنین پایین و در رشته‌های پایه سرمایه‌گذاری می‌کند و با استفاده از تجربیات پیشکسوتان در رشته‌های مختلف ورزشی، تلاش می‌کند در قهرمان‌پروری و توسعه ورزشی این شهرستان گام‌های بلندی را برداریم.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خلخال افزود: اداره ورزش و جوانان خلخال برای رشد و توسعه ورزش همگانی و رشته‌های پایه شرایط لازم را فراهم کرده است و در نظر داریم با حمایت و همکاری مستمر با هیئت‌های ورزشی، به این جایگاه مهم ورزشی در این شهرستان برسیم.
رضایی با بیان اینکه توجه به ورزش‌های روستایی در سه ماهه نخست امسال نسبت به سال‌های گذشته آمار قابل قبولی دارد، گفت: با همگانی کردن ورزش روستایی و برگزاری جشنواره بازی‌های بومی، محلی توانسته‌ایم بخش اعظمی از آداب و رسوم مناطق مختلف روستایی را حفظ کنیم که برگزاری این جشنواره‌ها بی‌شک در توسعه گردشگری نیز نقش بسزایی دارد.
وی تصریح کرد: شاخص‌های ورزشی این شهرستان از آمار بالایی برخوردار است و سازماندهی هیئت‌های ورزشی و افزایش ورزشکاران در سطوح مختلف ورزشی نشان از ظرفیت بالای این شهرستان نسبت به سایر شهرستان‌های استان است و این موضوع سبب شده است که کارکنان این اداره به صورت جدی مسائل و مشکلات ورزشکاران را حل کنند و در راستای پیشبرد اهداف قهرمانی تا آخرین مرحله همراه ورزشکاران باشند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خلخال اظهار کرد: در حال حاضر تعداد ۶ سالن ورزشی در اختیار ورزش بانوان این شهرستان فعال بوده که روزانه پذیرای تعداد چشمگیری از بانوان ورزشکار خلخال بوده و شاخص میزان جمعیت ورزشی بانوان خلخال نسبت به شهرستان‌های استان در رتبه نخست قرار دارد و این نشان از اهمیت دادن خانواده‌ها به امر ورزش در جامعه است.
رضایی توجه و تقویت زیرساخت‌های ورزشی این شهرستان را مهم دانست و گفت: تجهیز سالن ورزشی روستای لرد در بخش شاهرود و برنامه‌ریزی انجام المپیاد زیر ۱۶ سال و نیز برای بهبود هرچه بهتر این زیرساخت‌ها، تشکیل شورای ورزش این شهرستان به سرپرستی فرماندار را امسال در برنامه ورزشی داریم.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خلخال افزود: در سه ماهه نخست امسال ۷ بازی بومی محلی و ۹ مورد همایش پیاده‌روی در شهرستان خلخال برگزار شده و در این این مدت ۹ نفر از ورزشکاران خلخال نیز در رشته‌های مختلف مقام‌آور بوده‌اند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر