صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۴۶ ب.ظ
0
نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس:

افزایش مراکز خرید گندم و جو در شهرستان گرمی

نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به افزایش تولید گندم و جو در شهرستان گرمی باید مراکز خرید این محصولات افزایش یابد.

وراوی :

وراوی: میرقسمت موسوی اظهار داشت: متأسفانه امسال کشاورزان دشت مغان در فروش محصولات خود به مشکلاتی برخوردند و باید مراکز خرید و حمل و نقل خرید محصولات کشاورزی افزایش یابد تا دغدغه کشاورزان منطقه برطرف شود.
وی گفت: مسئولان استان باید مقدار نیاز انبار، سردخانه ها و مراکز خرید محصولات کشاورزی در استان را بررسی کنند، مجلس نیز برای ایجاد این مراکز و سردخانه ها اعتبار لازم را بگیرد تا این نگرانی کشاورزان منطقه برطرف شود.
نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امسال با همت کشاورزان منطقه و لطف خداوند متعال رکورد تولید گندم در استان اردبیل به ویژه دشت مغان شکسته شد و باید زیر ساخت‌های لازم برای فروش و نگهداری محصولات کشاورزی در استان فراهم شود.
موسوی اظهار کرد: متاسفانه به دلیل برخی بی احتیاطی‌ها شاهد آتش سوزی مزارع گندم شهرستان بیله سوار شدیم که باید در این راستا علاوه بر اقدامات اساسی مسئولان کشاورزان نیز احتیاط لازم را داشته باشند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری در استان نباشیم.
وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس استان با تمام توان از حق و حقوق کشاورزان در مجلس شورای اسلامی دفاع می‌کنند، افزود: کشاورزان نقش بسزایی در تولید مواد غذایی کشور دارند و باید حمایت های همه جانبه ای ار این قشر تلاشگر انجام شود.
نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس با جدیت پیگیر مطالبات معلمان است گفت: معلمان نقش بسیار مهمی در تربیت نیروهای متخصص و کاردان دارند و باید وزارت آموزش و پرورش به دلیل حجم کاری زیاد بسیار فعال تر عمل کند.
موسوی بیان کرد: وزارت آموزش و پرورش باید از ظرفیت‌ها و نیروهای فعلی خود در راستای توسعه سطح علمی کشور و تربیت نیروهای متخصص استفاده کند و فرهنگیان که یکی از اقشار فرهیخته جامعه هستند مورد حمایت همه جانبه قرار گیرند.
وی با اشاره به تغییر فرماندار شهرستان گرمی گفت: علایی فرماندار سابق گرمی در طول فعالیتش دستاوردهای زیادی را برای شهرستان گرمی به وجود آورد که هم رضایت مردم و هم مسئولان را به دنبال داشت.
نماینده مردم شهرستان گرمی تصریح کرد: مهم‌ترین دلایل برکناری فرماندار شهرستان گرمی ماندن از دولت قبلی بود و با توجه به انتخابات پیش روی مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی و به وجود نیاوردن برخی حاشیه‌های سیاسی فرماندار گرمی تغییر یافت.
موسوی بیان کرد: هنوز در مورد تعیین فرماندار هیچ گونه صحبتی با من نشده و بعد از بررسی نظرات نمایندگان و وزارت کشوریک فرد توانمند و کار بلد به عنوان فرماندار شهرستان گرمی انتخاب شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر