صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۵۰ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان خلخال گفت: منطقه گیلوان دارای قابلیت‌های بسیار بالایی برای تبدیل به منطقه نمونه گردشگری بوده که در همین راستا ایجاد منطقه نمونه گردشگری «گیلوان» خلخال از سوی فرمانداری حمایت می‌شود.

وراوی :

وراوی: علی نظری در بازدید از منطقه تاریخی و قلعه خشتی روستای گیلوان خلخال اظهار داشت: این منطقه دارای قابلیت‌های بسیار بالایی برای تبدیل به منطقه نمونه گردشگری بوده که در همین راستا برای ایجاد منطقه نمونه گردشگری در این منطقه حمایت‌های لازم و جدی انجام می‌شود.
فرماندار شهرستان خلخال افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در منطقه و واقع شدن روستای زیبای گیلوان و نیز راه زیبا و توریستی گیلوان به شهرستان ماسال در استان گیلان برای ثبت این منطقه به عنوان یکی از مناطق نمونه گردشگری خلخال و استان تلاش می‌شود.
وی با اشاره به واقع شدن محل شهادت میرزا کوچک‌خان جنگلی در مسیر راه گیلوان به ماسال و وجود ده‌ها جاذبه طبیعی و گردشگری در این منطقه بیان کرد: با توجه به این جاذبه‌های کم‌نظیر روستای گیلوان می‌تواند سالانه زمینه‌ساز ورود تعداد زیادی از گردشگران و مسافران به منطقه شود.
نظری تصریح کرد: انتظار می‌رود در این زمینه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تلاش‌ها و پیگیری‌های لازم را برای ثبت این منطقه در لیست مناطق نمونه گردشگری استان اردبیل انجام دهد تا بتوانیم از ثمرات این امر برای توسعه شهرستان و به ویژه بخش شاهرود استفاده کنیم.
فرماندار شهرستان خلخال گفت: اعتبار لازم برای مرمت و بهسازی مسیر راه توریستی خلخال به ماسال در کمیته برنامه‌ریزی امسال شهرستان لحاظ شده و انتظار می‌رود اداره کل راه و شهرسازی استان نیز در جذب اعتبار ملی برای اجرای پروژه بهسازی راه خلخال به گیلوان اقدام کند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر