صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۵۶ ب.ظ
0

رئیس هیئت فوتبال استان گفت: برای نخستین بار دستاوردها و توانمندی‌های تاریخ فوتبال اردبیل به نمایش گذاشته می‌شود.

وراوی :

وراوی: صمد نوتاش اظهار داشت: این نمایشگاه با برنامه‌ریزی کمیته فرهنگی هیئت فوتبال اردبیل به مدت یک هفته به منظور معرفی تاریخ و دستاوردهای فوتبال اردبیل در معرض نمایش قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به این‌که فوتبال اردبیل در گذشته دستاوردهای بسیار زیادی را برای کشورمان داشته است، گفت: اردبیل در طول تاریخ خود فوتبالیست‌های به نامی چون مرحوم مقصود بایرامی، علی دایی، مجتبی جباری، کریم انصاری‌فرد، مهرداد بایرامی و چهره‌های برتر فوتبالی دیگر را به فوتبال کشور معرفی کرده است.
رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل تصریح کرد: تا به امروز فوتبال اردبیل با حضور تیم فوتبال شهرداری در لیگ دسته یک کشور حرف‌های زیادی را برای گفتن دارد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده فوتبال اردبیل نوید بخش روزهای خوب را می‌دهد.
نوتاش بیان کرد: دوره آموزشی مربیگری درجه c با حضور سه مربی از کشور عراق و ۲۱ مربی از استان اردبیل در هیئت فوتبال استان برگزار شد که تمامی نفرات شرکت کننده موفق به کسب مدرک مربیگری درجه c شدند.
وی با بیان این‌که برگزاری دوره‌های مربی‌‌گری و داوری فوتبال با برنامه‌ریزی‌های اساسی در اردبیل تداوم می‌یابد، گفت: درصدد هستیم با برگزاری منظم این دوره‌ها استعدادهای مربی‌گری و داوری در فوتبال اردبیل را شناسایی کرده تا در آینده شاهد درخشش در این عرصه‌ها باشیم.
رئیس هیئت فوتبال استان تصریح کرد: مسابقات فوتبال جام رمضان همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز آغاز شده است و این مسابقات به صورت منظم و با شکوه‌تر از سال‌های گذشته در اردبیل برگزار می‌شود و استقبال طرفداران فوتبال در اردبیل از این مسابقات بسیار زیاد است.
نوتاش بیان کرد: هیئت فوتبال استان اردبیل برای پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان در فصل تابستان برنامه‌های متنوع و ویژه‌ای دارد و با برگزاری دوره‌های مختلف آموزش فوتبال در صدد شناسایی ظرفیت‌های فوتبال اردبیل است.
وی با اشاره به این‌که جشنواره‌های استعداد‌یابی فوتبال امسال نیز در اردبیل و سایر شهرستان‌های استان برگزار می‌شود، گفت: استان اردبیل در برگزاری جشنواره‌های استعدادیابی فوتبال برنامه‌های ویژه و خاصی دارد.
رئیس هیئت فوتبال استان تصریح کرد: امیدواریم امسال با حمایت همه جانبه شاهد حضور موفقیت آمیز تیم فوتبال شهرداری اردبیل در لیگ دسته یک کشور باشیم و این تیم برای صعود به لیگ برتر فوتبال کشور نیازمند حامی مالی قوی، برنامه‌ریزی و امکانات حرفه‌ای و کادر فنی و بازیکنان حرفه‌ای است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    10 + 1 =