صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۵۹ ب.ظ
0

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان اردبیل گفت: مرکز رشد و دانش‌بنیان گردشگری و تفریحات سالم در اردبیل برپا می‌شود.

وراوی :

وراوی: مهرداد محرم‌زاده عصر امروز در نشست با مسئولان مشگین‌شهر اظهار کرد: ما امتیاز راه‌اندازی مرکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه گردشگری را با اولویت گردشگری سلامت و تفریحات سالم دریافت کردیم و سعی و تلاشمان بر این است تا بتوانیم اهداف و برنامه‌های خودمان را عملیاتی کنیم.
وی از تهیه طرح توجیهی در این زمینه و پیگیری راه‌اندازی این مجموعه در دانشگاه پیام‌نور اردبیل خبر داد و گفت: ‌قرار است دبیرخانه این مرکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان در پیام‌نور اردبیل مستقر باشد تا بتوانیم با استفاده از این ظرفیت تمام تلاشمان را در پیشبرد اهداف و برنامه‌ها انجام دهیم.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان اردبیل تصریح کرد: امیدواریم با مجوز صادر شده کشوری، استان اردبیل بتواند به قطب گردشگری سلامت و تفریحات سالم تبدیل شده و امکان ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در سایه فعالیت توریسم سلامت و تفریحات سالم بیش از گذشته فراهم آید.

محرم‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود افزود: قطعاً معرفی جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و گردشگری این استان در سایه این شرکت‌ها و مجموعه‌های خدماتی می‌تواند بستری مناسب و ظرفیتی خوب در توسعه همه‌جانبه این حوزه را بیش از گذشته فراهم کند.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان اردبیل در پایان بیان کرد: ‌در این زمینه باید کارهای مؤثر علمی و تحقیقاتی را انجام داد تا بتوان بر پایه تحقیقات و پژوهش‌های دانشگاهی زمینه توسعه همه‌جانبه و پایدار را در این بخش فراهم‌ کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر