صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۱:۰۲ ب.ظ
0

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در ۱۵ ماه گذشته ۶ اعدامی محکوم به قصاص با گذشت شاکیان از پای چوبه دار در اردبیل نجات یافتند.

وراوی :

وراوی: حجت‌الاسلام محمدعلی قاصدی اظهار داشت: ترویج فرهنگ گذشت یکی از راهکارهای اساسی است که باید در این راستا همگان برای توسعه این فرهنگ تمام تلاش خود را به کار بگیرند.
وی با اشاره به اینکه شعب رسیدگی به اختلافات بانکی و جرایم اقتصادی و مالی در دادگستری استان راه‌اندازی شده است، گفت: ۹۷۲ پرونده به این شعب وارد شده که تا کنون با تلاش کارکنان این شعبه ۶میلیارد‌ تومان از مطالبات بانکی برگشت داده شده است.
رئیس کل دادگستری استان بیان کرد: در سال گذشته ۴۸۵ پرونده مربوط به تخلفات منابع طبیعی به دادگستری استان وارد شده که دادگستری استان با تمام تلاش در راستای رسیدگی به این پرونده‌ها برای مشخص شدن حق و حقوق متقاضیان گام برداشته است.
قاصدی تصریح کرد: کشفیات مواد مخدر در سال ۹۳ نسبت به سال‌های گذشته ۶۰ درصد افزایش یافته که براساس تلاش‌های شبانه‌روزی دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی در سال گذشته ۶۰۴ کیلوگرم مواد مخدر از انواع مختلف کشف شده است.
وی افزود: هنوز دلایلی مبنی بر آتش‌سوزی عمدی مزارع گندم بیله‌سوار اعلام نشده است و بررسی و نظارت همه‌جانبه برای مشخص شدن دلایل آتش‌سوزی مزارع گندم بیله‌سوار ادامه دارد و در صورت رسیدن به نتایج مشخص اطلاع‌رسانی می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد و خاطره شهید بهشتی اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی به‌مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه در استان اردبیل برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: متأسفانه عده‌ای از افراد به‌دلایل جرایم غیرعمد از جمله تصادفات در زندان به سر می‌برند که باید برای آزادسازی این زندانیان اهتمام ویژه‌ای انجام شود چرا که بسیاری از زمینه‌های راه‌اندازی باندهای بزرگ جرم در زندان‌ها طراحی می‌شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر