صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۱:۰۷ ب.ظ
0

رئیس کمیته بانوان هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: برای نخستین بار مدارس فوتبال بانوان زیر نظر مربیان حرفه‌ای در اردبیل ایجاد می‌شود.

وراوی :

وراوی: آیناز غیایی‌مقدم  اظهار داشت: مدارس فوتبال بانوان در رده‌های سنی ۷ تا ۱۷ سال برای شناسایی ظرفیت‌ها و استعدادهای فوتبال بانوان فعالیت خود را شروع می‌کنند که این مدارس نقش بسزایی در توسعه فوتبال بانوان خواهد داشت.
رئیس کمیته بانوان هیئت فوتبال استان اردبیل با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و نیاز دانش‌آموزان برای پر کردن اوقات فراغت خود گفت: ایجاد مدارس فوتبال مهمترین برنامه برای پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان بوده که خانواده‌ها باید در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
غیایی مقدم بیان کرد: فوتبال بانوان اردبیل در سال گذشته و امسال به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است و هم اکنون دو فوتبالیست بانوی اردبیلی در تیم ملی فوتبال بانوان کشور توپ می‌زنند.
وی با اشاره به اینکه مجوز حضور تیم فوتبال بانوان اردبیل در لیگ دسته یک کشور نیز کسب شده است، افزود: امسال تیم فوتبال بانون اردبیل با حمایت هواداران، مسئولان استان و حامی مالی قوی می‌تواند به یکی از تیم‌های برتر در لیگ دسته یک کشور تبدیل شود.
فوتبالیست ملی پوش اردبیلی تصریح کرد: هم اکنون اردوهای تیم ملی فوتبال جوانان و نوجوانان بانوان در حال برگزاری است و اردوی تیم ملی فوتبال بانوان با حضور دو ملی پوش اردبیلی به زودی برگزار می‌شود.
غیایی مقدم اظهار کرد: تیم ملی فوتبال بانوان با برنامه‌ریزی‌های اساسی و تمرین‌های فشرده می‌تواند به یکی از تیم‌های مطرح در سطح خاورمیانه تبدیل شود که این تیم نیازمند حمایت جدی وزارت ورزش است.
رئیس کمیته بانوان هیئت فوتبال استان اردبیل با اشاره به اینکه قراردادم با تیم لیگ برتری همیاری ارومیه تمام شده است، گفت: پیشنهادهایی از تیم‌های مختلف لیگ برتر دارم که هنوز تصمیم قطعی در مورد تیم آینده‌ام نگرفته‌ام.
وی بیان کرد: هیئت فوتبال استان در سال گذشته با برگزاری جشنواره استعدادیابی فوتبال بانوان در رده‌های سنی مختلف تأثیر بسزایی در شناسایی ظرفیت‌های فوتبال بانوان استان داشت که امیدواریم امسال نیز این جشنواره‌ها تداوم یابد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر