صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۱:۱۶ ب.ظ
0

نماینده مردم بیله سوار در مجلس گفت:جلسه‌ بررسی پرداخت خسارت کشاورزان بیله سوار و مغان با معاون اول رئیس جمهور و سخنگوی دولت، برگزارمی‌شود.

وراوی :

وراوی: حجت الاسلام برومند اظهار داشت:نمایندگان با جدیت و تمام تلاش پیگیر مطالبات کشاورزان بیله سواری هستند.
نماینده مردم شهرستان‌های بیله سوار و پارس آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آتش‌سوزی مزارع گندم بیله سوار گفت:متأسفانه به دلیل برخی بی‌احتیاطی‌ها مقدار زیادی از اراضی گندم کشاورزان بیله سواری طعمه حریق شد که برای جلوگیری از ادامه حریق تمامی دستگاه‌های زیربط در آماده باش کامل به سر می‌برند.
وی با اشاره به اینکه هنوز دلایل آتش سوزی مزارع گندم بیله‌سوار مشخص نشده است، گفت: جلسات متعددی برای مشخص شدن عوامل آتش‌سوزی مزارع گندم بیله‌سوار انجام شده و پس از بررسی‌های لازم نتایج به اطلاع مردم می‌رسد.
نماینده مردم شهرستان بیله‌سوار و پارس‌آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشاورزان منطقه باید احتیاط لازم را جهت جلوگیری از افزایش آتش‌سوزی در زمین‌های زراعی خود داشته باشند تا شاهد افزایش حریق در اینه مناطق نباشیم.
وی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای برای بررسی پرداخت خسارت کشاورزان بیله سوارو مغان با معاون اول رئیس جمهور و سخنگوی دولت، گفت: در این جلسه تصمیمات اساسی برای پرداخت خسارت کشاورزان منطقه انجام می‌شود.
نماینده مردم شهرستان بیله سوار و پارس آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان شهرستان بیله‌سوار از همان لحظات شروع آتش‌سوزی در محل حادثه حاضر شده و نسبت به خاموش کردن آتش اقدامات اساسی انجام داده‌اند.
برومند تصریح کرد: با توجه به رکورد تولید گندم در دشت مغان انتظار می‌رود دولت اهتمام جدی برای خرید و حمل و نقل گندم کشاورزان منطقه داشته باشد تا نگرانی و دغدغههای کشاورزان منطقه برطرف شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر