صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۱:۲۰ ب.ظ
0
مدیرعامل اتوبوس‌رانی اردبیل:

۱۵ درصد افزایش کرایه اتوبوس‌های شهری اردبیل

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی اردبیل گفت: براساس دستورالعمل وزارت کشور و مصوبه شورای شهر کرایه اتوبوس‌های شهری از فردا در اردبیل افزایش می‌یابد.

وراوی :

وراوی: ابراهیم صفری اظهار داشت: براساس مصوبه شورای اسلامی شهر اردبیل کرایه نقدی اتوبوس‌های شهری از ۲۵۰ تومان به ۳۰۰ تومان افزایش می‌یابد و پرداخت کرایه از طریق کارت الکترونیکی نیز از ۲۰۰ تومان به ۲۳۰ تومان افزایش می‌یابد.
وی با اشاره به اینکه در سه ماه گذشته هیچ گونه تغییراتی در افزایش قیمت کرایه‌های اتوبوس انجام نشده بود، گفت: مهم‌ترین دلایل افزایش کرایه‌های اتوبوس‌های شهری افزایش هزینه سوخت و انرژی بود که برای جلب رضایت رانندگان اتوبوس‌های شهری قیمت کرایه‌های اتوبوس شهری افزایش یافت.
مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی اردبیل بیان کرد: این سازمان نظارت‌های همه‌جانبه‌ای برای کنترل قیمت کرایه‌های اتوبوس شهری دارد و با متخلفانی که کرایه‌های زیادی از مسافران بگیرند برخورد می‌شود.
صفری تصریح کرد: هموطنان نیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و دریافت کرایه بیشتر از طرف رانندگان مراتب را به سازمان اتوبوسرانی اردبیل گزارش دهند تا پیگیری‌ها و تصمیمات اساسی برای برخورد با متخلفان ایجاد شود.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اردبیل افزود: اجرای طرح افزایش کرایه‌های اتوبوس‌های شهری بر اساس برنامه‌ریزی‌های اساسی و جلسات متعددی که شورای شهر اردبیل داشت از ابتدای تیرماه آغاز و این طرح در راستای جلب رضایت مسافران و رانندگان بخش خصوصی اجرا می‌شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر