صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۱:۲۶ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت:‌ جاده گردشگری قینرجه در شهرستان مشگین‌شهر با ۱۸ میلیارد ریال اعتبار تعریض و بهسازی می‌شود.

وراوی :

وراوی: ابراهیم امامی پیش از ظهر امروز در بازدید از آغاز عملیات اجرایی بهسازی و تعریض جاده گردشگری قینرجه مشگین‌شهر اظهار داشت: این جاده تفریحی و گردشگری در شهرستان مشگین‌شهر با صرف اعتبار اولیه ۱۸ میلیارد ریالی احداث و راه‌اندازی می‌شود و اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل آن نیز تا پایان سال اختصاص می‌یابد.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با بیان اینکه قسمتی از این جاده به شکل چهار خطه اجرایی و عملیاتی می‌شود، افزود:‌ در ساخت این جاده تلاش شده تا به دلیل ورود گردشگران و مسافران زیادی به این منطقه احداث آن با مشخصات جاده اصلی درجه یک منطبق باشد تا در این زمینه مشکلات و نارسایی‌هایی به وجود نیاید.
وی احداث این جاده را در رشد و توسعه صنعت گردشگری در شهرستان مهم و ضروری دانست و گفت:‌ برخورداری از زیرساخت‌هایی همچون راه در مناطق گردشگری می‌تواند زمینه‌ساز رونق و توسعه ورود گردشگران به آن باشد که در همین راستا تلاش و جدیت بر بهره‌برداری هر چه زودتر از این پروژه است.
امامی با بیان اینکه در این مسیر گردشگری برخی از اماکن توریستی و گردشگری نیز واقع شده است، تصریح کرد:‌ برخی آبگرم‌های معدنی همچون آبگرم معدنی موئیل، وله‌زیر و نیروگاه ژئوترمال نیز در این مسیر واقع شده که با توجه به این امر ضروری است تا در زمینه اجرای این پروژه اقدامات لازم تسریع یابد.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با انتقاد از برخی بی‌توجهی‌ها نسبت به ساخت و احداث این پروژه در سال‌های گذشته بیان کرد:‌ با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده این پروژه مهم گردشگری را در شهرستان مشگین‌شهر تا پایان امسال تلاش می‌کنیم به بهره‌برداری رسانده و در اختیار گردشگران ورودی به این منطقه قرار دهیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر