صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۱:۲۹ ب.ظ
0

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: متأسفانه شهر سرعین فاقد محیطی مناسب برای رفت و آمد جانبازان و معولین است که باید به این موضوع توجه شود.

وراوی :

وراوی: علی منصور لکورج در جلسه مناسب‌سازی محیط شهری و ادارات برای رفت و آمد جانبازان و معلولین اظهار داشت : خوشبخانه در سال گذشته با تأمل و همکاری ستاد مناسب سازی در استان اردبیل اقدامات خوبی برای مناسب سازی محیط و تسهیل در رفت و آمد جانبازان و معلولین صورت گرفته است.
وی گفت: با وجود کارهای صورت گرفته با ایده‌آل‌های مطلوب فاصله داریم که توجه به مناسب سازی شهر سرعین با وجود این که یک شهر توریستی و گردشگری است باید در الویت قرار بگیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل افزود: در هفته گذشته یک کاروان از جانبازان به شهر سرعین مسافرت کرده بودند که مشکلات رفت و آمد بسیار دردسر ساز شده بود که به صورت مقطعی حل شد.
لکورج تصریح کرد: فقط یک هتل در شهرستان سرعین سرویس بهداشتی مخصوص جانبازان و معلولین را دارد که باید به این مسائل توجه شود و مناسب سازی شهر سرعین به عنوان قطب گردشگری مورد توجه باشد.
وی بیان کرد: در سال گذشته حدود ۱ میلیارد ریال برای مناسب سازی محیط در بنیاد شهید استان اردبیل هزینه شده است که شامل تبدیل بالابر به آسانسور، احداث پارکینگ اختصاصی و سرویس‌های بهداشتی مناسب برای جانبازان و معلولین می‌شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر