صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۵:۵۷ ب.ظ
0
مدیر راهداری راه و شهرسازی اردبیل:

بهره برداری بزرگ ترین انبار نمک اردبیل

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان اردبیل از بهره برداری از بزرگ ترین انبار نمک در راهدارخانه صائین تا پایان سال جاری خبر داد.

وراوی :

وراوی: علی یوسف زاده تصریح کرد: پیش از این راهدارخانه صائین انبار نمک داشت که به دلیل کوچک بودن و ظرفیت پایین احداث یک انبار بزرگ برنامه ریزی شد.
وی با اذعان به آغاز عملیات ساخت این انبار از سال ۹۲ افزود: این پرژوه در سال گذشته دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار جذب کرد و هم اکنون پیشرفت مطلوبی دارد.

به گفته مدیر راهداری راه و شهرسازی استان با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه انتظار می رود تا پایان امسال بتوان بزرگ ترین انبار نمک استان را به بهره برداری رساند.

یوسف زاده با بیان اینکه ورودی اصلی نمک مورد نیاز در عملیات نمک پاشی از سراب و ارومیه است، افزود: به همین دلیل ساخت این انبار در صائین در دستور کار قرار گرفته است.

این مسئول تاکید دارد که انبار نمک صائین ظرفیت ذخیره انبار نیمی از نمک مورد نیاز استان را داراست و نمک ذخیره شده برای انجام عملیات نمک پاشی جاده ها در زمستان مور استفاده قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه انبار نمک در اغلب شهرستان ها دایر است، ساخت انبار نمک اصلی را با هدف ذخیره سازی به حد نیاز استان عنوان کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر