صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۶:۰۵ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان نیر گفت:‌ امسال مبلغ ۳۵ میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های مختلف در شهرستان نیر اختصاص یافته که تلاش می‌کنیم با تخصیص حداکثری در این حوزه بتوانیم کارهای شایسته‌ای انجام دهیم.

وراوی :

وراوی: اکبر صمدی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان نیر اظهار داشت:‌ امسال مبلغ ۳۵ میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های مختلف در شهرستان نیر اختصاص یافته که تلاش می‌کنیم با تخصیص حداکثری در این حوزه بتوانیم کارهای شایسته‌ای انجام دهیم که این میزان اعتبارات از محل استانی تامین می‌شود.
فرماندار شهرستان نیر با اشاره به عمده‌ترین پروژه‌های در نظر گرفته شده برای اجرا در سال ۹۴ افزود:‌ با اختصاص این میزان اعتبار در نظر گرفته شده ۵۰ پروژه مختلف تعریف شده در سطح شهرستان اجرایی و عملیاتی می‌شود که امیدواریم با این امر بتوانیم زمینه توسعه و شکوفایی شهرستان را فراهم آوریم.
وی تصریح کرد:‌ براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با پیگیری‌های لازم تلاش می‌کنیم تا تمامی پروژه‌های تعریف شده را در دو مقطع زمانی شامل هفته دولت و دهه فجر به بهره‌برداری رسانده و زمینه‌ای فراهم شود تا بتوانیم با تکمیل آنها زمینه ارائه خدمات بهتر را برای شهروندان فراهم آوریم.
صمدی با تشریح اجرای پروژه‌های مختلف در سال گذشته در شهرستان نیر بیان کرد:‌ در سال گذشته نیز برای اجرای پروژه‌های شهرستان نیز ۳۰ میلیارد تومان از محل استانی تامین شده بود که برای اجرای ۲۰۰ پروژه مختلف در سطح شهرستان هزینه شده و توانسته‌ایم بخشی از روند توسعه‌ای شهرستان را رقم بزنیم.
فرماندار شهرستان نیر در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت:‌ با توجه به اینکه امسال این انتخابات برگزار می‌شود انتظار می‌رود مسئولان ادارات و دستگاه‌های دولتی شهرستان در این زمینه هیچ گونه جانبداری نکرده و به دور از رفتارهای سیاسی و جناحی در راستای برگزاری انتخابات سالم تلاش کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر