صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۶:۰۹ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: از ۱۸۵ پروژه تعریف شده برای اجرایی شدن در سال گذشته، هم اکنون ۱۰۵ پروژه در سطح شهرستان پارس‌آباد غیرفعال است.

وراوی :

وراوی: مهدی احمدی ظهر امروز در جلسه کمیته جذب و پیگیری پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: در سال گذشته تعداد ۱۸۵ پروژه در بخش‌های مختلف در سطح شهرستان پارس‌آباد مصوب شده و برای عملیاتی شدن به دستگاه‌های اجرایی مختلف و مرتبط ابلاغ شده است.
وی با اشاره به اعتبارات در نظر گرفته شده برای این پروژه‌های اجرایی شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: بیش از ۷۶ میلیارد تومان برای اجرای این تعداد پروژه در سطح شهرستان اعتبار در نظر گرفته شده تا بتوانم با هزینه‌کرد آن در محل‌های مورد نظر شاهد راه‌اندازی این پروژه‌ها و توسعه و عمران بیش از گذشته پارس‌آباد باشیم.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: از تعداد پروژه‌های در نظر گرفته شده برای شهرستان در حال حاضر ۷۹ پروژه در حال اجرا بوده و ۱۰۵ پروژه نیز به شکل راکد و غیرفعال است که باید تلاش و جدیت مسئولان و دست‌اندرکاران مربوطه بر اجرایی و عملیاتی کردن این تعداد پروژه غیرفعال در سطح شهرستان باشد.
احمدی اعتبارات ابلاغی به این شهرستان را کم دانست و گفت: اعتبار تخصیصی باید بر اساس نیاز و اولویت طرح‌ها هزینه شود تا بتوان در این حوزه شاهد عمران و آبادانی در منطقه بود چرا که شهرستان پارس‌آباد در این حوزه نیازمند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مختلف و اولویت‌دار در شهرستان است.
وی با بیان اینکه برگزاری جلسات پیگیری برای اجرای طرح‌ها بسیار مفید است، افزود: از روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان پارس‌آباد انتظار می‌رود تا پایان سال مالی نسبت به جذب اعتبارات اقدام کرده و در محل‌های تعریف‌شده این اعتبارات را هزینه کنند.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: با توجه به اقتضای نیازهای طرح‌های اولویت‌دار برای کمک به آنها با پیگیری و هماهنگی مدیران استانی اقدام شده و تلاش می‌کنیم در این حوزه اقدامات توسعه‌ای را برای شهرستان انجام دهیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر