صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ | ۶:۱۵ ب.ظ
0

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: کارگاه آموزشی والیبال برای مربیان در استان اردبیل با حضور مربی بین‌المللی برگزار شد.

وراوی :

وراوی: نادر فلاحی اظهار داشت: بعد از برگزاری مسابقات انتخابی استان، تیم‌های والیبال منتخب استان اردبیل برای حضور در مسابقات کشوری آماده می‌شوند که اردوهای آماده‌سازی در خانه والیبال اردبیل برگزار می‌شود.
وی گفت: کلاس‌های ارتقای درجه مربیگری و داوری در استان اردبیل با استفاده از اساتید کشوری تشکیل می‌شود که امیدواریم مربیان و داوران استان در سطح بالاتر و بهتری در رشته ورزشی والیبال فعالیت کنند.
رئیس هیئت والیبال استان اردبیل افزود: در هفته گذشته کارگاه آموزشی برای مربیان سطح استان اردبیل در خانه والیبال با حضور مربی بین‌المللی برگزار شد که این کارگاه آموزشی در ارتقای سطح مربیان و نیز آموزش تیم های منتخب استان بسیار نتیجه‌بخش بوده است.
فلاحی تصریح کرد: برگزاری این کارگاه‌های آموزشی تا زمان شروع مسابقات کشوری انجام می‌گیرد که امیدواریم والیبال اردبیل بتواند بعد از سال‌ها ناتوانی در مسابقات کشوری، نتیجه قابل قبولی را برای ورزش استان رقم بزند.
وی بیان کرد: توجه به بحث استعدادیابی مورد توجه هیئت والیبال استان اردبیل بوده است که سعی داریم والیبال پایه را در استان تقویت کنیم و با شناسایی استعدادهای و ظرفیت‌ها مقدمات توسعه والیبال را در اردبیل ایجاد کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر