صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ | ۳:۱۱ ب.ظ
0
مدیر راهداری راه و شهرسازی اردبیل:

بهره‌برداری راهدارخانه سرچم – کجل

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: راهدارخانه سرچم- کجل که با هدف ارتقا ایمنی این جاده احداث می شود شهریور ماه سال جاری به بهره‌برداری می رسد.

وراوی :

وراوی: علی یوسف زاده تصریح کرد: این راهدارخانه دو سوله انبار نمک و آشیانه دارد و با این وجود نیروهای راهدارمکان مناسب استقرار ندارند و در کانکس مستقرر می شوند.
وی افزود: تاکنون نزدیک پنج میلیارد ریال برای تکمیل راهدارخانه کجل هزینه شده و با پیشرفت فیزیکی مطلوب انتظار می رود تا شهریور ماه به بهره برداری برسد.
به گفته مدیر راهداری راه و شهرسازی استان علاوه بر این احداث انبار نمک در راهدارخانه صائین و احداث آشیانه در راهدارخانه اسالم به دلیل قدمت ۴۰ ساله آن در برنامه های سال جاری پیش بینی شده است.

یوسف زاده تصریح کرد: احداث انبار نمک راهدارخانه اسالم از برنامه های سال آینده است و انتظار می رود با تخصیص مناسب اعتبار اجرایی شود.

این مسئول با تاکید به قابل استفاده بودن راهدارخانه حیران یادآور شد: راهدارخانه مرادلو نیز در دهه فجر سال گذشته به بهره برداری رسید و توانسته است نیاز این محور ارتباطی را تامین کند.

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان عمده مشکلات راهدارخانه ها را در بودالالو و لنگان عنوان و اضافه کرد: مشکل اصلی نبود ساختمان مناسب، آشیانه خودروها و انبار نمک است و به روز سازی بودالالو در برنامه های سال آینده پیش بینی شده است.

وی تاکید دارد که با افتتاح مرادلو نیاز به ایجاد راهدارخانه در پارس آباد- مشگین شهر هستیم و در عین حال ایجاد راهدار خانه در محدوده رضی- سه راهی صحرا در جاده مشگین در دست بررسی است.

به گفته یوسف زاده استقرار در تابستان ها برای انجام امورات روزمره بوده و در زمستان با استقرار شبانه روزی با هدف برف روبی و ایمن سازی جاده ها انجام می شود.

وی با بیان اینکه در شهرهای شمالی به دلیل کوهستانی بودن ساخت راهدارخانه در اولویت نیست، افزود: در مقابل در مناطق مرکزی و جنوبی استان به دلیل کوهستانی بودن به روز سازی راهدارخانه ها اهمیت ویژه دارد.

ارسال به

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر