صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ | ۳:۱۴ ب.ظ
0

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: این استان با کمبود نیروهای متخصص و مجرب مواجه است.

وراوی :

وراوی: طاهر شریفی پیش از ظهر سه شنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری گرمی گفت: استان اردبیل که در تمام عرصه ها شخصیت ها و یادگارهایی در صفحات تاریخ بجای گذاشته از نظر توسعه با گذشته و جایگاه اصیل خود فاصله دارد و هنوز هم فقر در چهره برخی از مناطق استان مشاهده می شود.
وی با اشاره به این که استان اردبیل در دو دوره تاریخی قبل و بعد از اسلام با تشکیل مرکز حکومت ملی و دولت واحد اسلامی در نجات کشور نقش مهمی ایفا کرده، خدمات ارائه شده به این استان را کمتر از شان استان دانست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در عین حال با تاکید اینکه تنگناهای مالی دولت یازدهم پس از انقلاب بی سابقه است، اضافه کرد: با این وجود برای تکمیل پروژه ها و گذر از گردنه های دشوار تلاش می شود.

شریفی معقتد است حل مشکلات باقیمانده از دولت قبلی به مانند آواربرداری از خرابه ها است و در دولت قبلی ۹۰۰ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت فروخته شده و دولت یازدهم به تدریج با آشکار شدن قرض های گذشته برای پرداخت آنها تلاش می کند.

وی همچنین به ضرورت اخلاص نیت در فعالیت مدیران اشاره کرد و گفت: با تغییر هر مسئول کارآمد، مشکلاتی در تعیین جایگزین وی مشاهده می شود.

در این مراسم ضمن تجلیل از خدمات فرماندار سابق گرمی محمود علایی، علی رحیمی زاد به عنوان سرپرست فرمانداری گرمی مغان معرفی شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر