صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۳ ق.ظ
0

رئیس اتحادیه تعاونی کشاورزی زنبورداران استان اردبیل گفت: با هدف بهبود بازار فروش اتحادیه عسل و لبنیات در اردبیل تشکیل می‌شود.

وراوی :

وراوی: سید فردین صفوی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: امور صنفی استان تشکیل این اتحادیه را قول داده است و ما انتظار داریم در کوتاه ترین زمان اتحادیه تشکیل شود.
وی با تاکید به اینکه تشکیل این اتحادیه پنج سال است از سوی تولید کنندگان عسل درخواست شده اضافه کرد: اتحادیه زنبورداران به صرف ساماندهی تولیدات رسیدگی داشته و در بخش قیمت گذاری و فروش تشکیل یک اتحادیه مناسب ضروری است.

به گفته رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی زنبورداران اردبیل و حومه در حال حاضر بازار قیمت گذاری عسل چه به صورت شهد و چه موم دار با مشکلاتی مواجه است و علاوه بر این زنجیره های فروش و برند سازی این محصول نیز با مشکل همراه است.

صفوی تاکید دارد که اختیارات قیمت گذاری به اتحادیه تعاونی کشاورزی زنبورداران واگذار نشده و این واحد صنفی صرفا در صدور پروانه کسب حضور فعال دارد.

وی قیمت گذاری نامناسب از جمله بی توجهی در وزن شانه را از معضلاتی دانست که به بازار عسل لطمه وارد ساخته و موجب برخی سواستفاده ها شده است.

رئیس اتحادیه تعاونی کشاورزی زنبورداران استان ابراز امیدواری کرد با آغاز به کار اتحادیه لبینات و عسل بخش مهمی از نابسامانی های قیمت گذاری و فروش عسل رفع شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر