صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۲ ق.ظ
0

نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا سال آینده ۸۰ درصد روستاهای شهرستان گرمی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.

وراوی :

وراوی: میرقسمت موسوی اظهار داشت: شهرستان گرمی به دلیل محروم بودن در گذشته از نعمت گاز طبیعی کمتر برخوردار شده است ولی امسال برای گازرسانی به روستاهای شهرستان گرمی اهتمام ویژه‌ای شده است.
نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوزه آبرسانی به شهرستان گرمی نیز اقدامات بسیار اساسی انجام شده و با ایجاد مجتمع آبرسانی در منطقه ۹۵ درصد روستاهای شهرستان گرمی از نعمت آب شرب سالم برخوردار شده‌اند که در نوع خود بسیار قابل قبول است.
وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های اساسی و ایجاد مجتمع‌های آبرسانی در مناطق مختلف شهرستان گرمی در صدد هستیم در آینده‌ای نزدیک تمامی روستاهای شهرستان گرمی را نعمت آب سالم برخوردار کنیم که باید همگان برای تحقق این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
موسوی افزود: شهرستان گرمی ظرفیت‌های بسیار بالقوه‌ای در بخش کشاورزی به‌ویژه در تولید انواع میوه‌های سردرختی دارد و هم اکنون ۲ هزار و ۶۰۰ هکتار اراضی در شهرستان گرمی به زیر کشت باغات میوه رفته است و انتظار می‌رود شاهد افزایش تولید میوه در گرمی باشیم.
وی با بیان اینکه زیرساخت‌های توسعه کشاورزی باید با حمایت مسئولان فراهم شود، گفت: اجرای شیوه‌های آبیاری نوین و تبدیل اراضی دیم به آبی در شهرستان گرمی باید انجام شود که اعتبارات ویژه‌ای از صندوق توسعه ملی با دستور مقام معظم رهبری برای ساماندهی رودخانه‌ها و سدهای مرزی اختصاص داده شده که شهرستان گرمی نیز از این اعتبارات برخوردار می‌شود.
نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اراضی شهرستان گرمی بهترین منطقه برای تولید انواع میوه‌های سردرختی است و با حمایت‌های همه‌جانبه از کشاورزان و ارائه تسهیلات کم‌بهره می‌توان علاوه بر تامین میوه داخلی کشور در روند صادرات نیز پیشگام بود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر