صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۷ ق.ظ
0

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت:‌ شعبه سوم دادگاه در پارس‌آباد و دادگاه ویژه ‌تازه‌کند در آینده نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

وراوی :

وراوی: مهدی احمدی در دیدار با دادستان و رئیس دادگستری شهرستان پارس‌آباد به مناسبت هفته قوه قضائیه اظهار داشت:‌ نظم و آرامش در جامعه مرهون خدمات حوزه قضایی است که در این مسیر تمامی تلاش و توان خود را به کار گرفته‌اند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر تصریح کرد: دستگاه قضا حل بسیاری از مشکلات جامعه را بر دوش دارد و با کار تخصصی برای ایجاد آرامش و امنیت مردم فعالیت می‌کنند و در این حوزه نقش و تاثیر بسزایی دارند.
فرماندار ‌پارس‌آباد مقید بودن به قانون و مقررات را رمز موفقیت دانست و افزود: باید دستگاه‌های اجرایی در زمینه اجرای قوانین و رسیدگی به امورات مختلف جامعه در کنار دستگاه قضایی شهرستان پارس‌آباد با هماهنگی و همدلی وارد شوند.
احمدی با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات ویژه دادستان عمومی و انقلاب و رئیس دادگستری بیان کرد: انتظار می‌رود در این زمینه دستگاه قضایی شهرستان پارس‌آباد بیش از گذشته با قاطعیت و قانون‌مداری عمل کرده و زمینه‌ساز ایجاد و تداوم آرامش و امنیت در این منطقه شوند.
وی از راه‌اندازی شعبه سوم دادگاه در پارس‌آباد و دادگاه بخش تازه‌کند در آینده نزدیک خبر داد و افزود: امیدواریم با راه‌اندازی این مراکز بتوانیم شاهد تسریع در رسیدگی به امورات قضایی مردم شهرستان پارس‌آباد باشیم.
در این جلسه رئیس دادگستری پارس‌آباد نیز با قدردانی از اعضای شورای تامین شهرستان پارس آباد اظهار داشت: در حال حاضر ۶۰ درصد زندانیان مشگین‌شهر را زندانیان ‌پارس‌آباد تشکیل می‌دهد که این امر سبب برخی مشکلات در حوزه کمبود فضای زندان شده است.
وی با تاکید بر ضرورت احداث زندان در شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: باید برای اینکه بتوانیم تمامی زندانیان شهرستان پارس‌آباد را در خود منطقه نگه داریم و زمینه‌‌ سهولت رفت و آمد خانواده‌های آن‌ها را فراهم کنیم، ‌ساخت زندان در این شهرستان در اولویت باشد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر