صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۰ ق.ظ
0

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت:‌ بر اثر آتش‌سوزی کامیون در مزارع گندم شهرستان گرمی، ۶ هکتار از گندم‌زارهای این شهرستان طعمه حریق شد.

وراوی :

وراوی: سیدنورالدین شارعی  در تشریح این حادثه آتش‌سوزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این آتش‌سوزی به دنبال آتش گرفتن یک کامیون در اطراف این گندمزارها و مزارع و ورود به این منطقه اتفاق افتاد.
وی تصریح کرد: این آتش‌سوزی که در حوالی روستای علی‌محمدلو بخش انگوت شهرستان گرمی در اطراف جاده گرمی به اردبیل اتفاق افتاده سبب از بین رفتن ۶ هکتار از مزارع گندم شهرستان به دلیل نزدیکی کامیون حامل کاه و کلش آتش گرفته به این مزارع و گسترش آتش در این گندمزارها شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی با اشاره به علت آتش‌سوزی کامیون بیان کرد: براساس پیش‌بینی‌های کارشناسی اختلال در سیم‌کشی و یا نقص فنی علت این آتش‌سوزی در کامیون بوده که سبب وارد آمدن خساراتی در این منطقه شده است.
شارعی گفت: خوشبختانه در این حادثه آتش‌سوزی هیچ‌گونه خسارت جانی نداشته‌ایم اما کامیون و بار آن به طور کلی از میان رفته و خساراتی نیز به زمین‌های زراعی و مزارع کشت گندم وارد شده است.
وی با قدردانی از تلاش و همت مردم روستای علی‌محمدلو برای خاموش کردن آتش کامیون و مزارع افزود: اگر کمک و تلاش مردمی با استفاده از حمل آب توسط خودروها و تراکتورها نبود آتش فراگیر شده و سطح بسیاری وسیعی از مزارع این منطقه را از بین می‌برد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر