صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۸ ق.ظ
0
معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی اردبیل:

برگزاری نمایشگاه تخصصی دستاوردها و تکنولوژی کشاورزی کشور در اردبیل

معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت:نمایشگاه تخصصی کشاورزی راهبرد عملی با هدف معرفی دستاوردها و تکنولوژی کشاورزی کشور شهریور ماه امسال در محل نمایشگاه‌های دائمی اردبیل برگزار می‌شود.

وراوی :

وراوی: اصغر پرتوی در نشست تخصصی و هماهنگی دوازدهمین نمایشگاه‌های تخصصی دام وطیور کشاورزی، ادوات و مکانیزاسیون کشاورزی،اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف معرفی دستاوردها و تکنولوژی کشاورزی کشور از ۹ الی ۱۳ شهریور ماه امسال در محل نمایشگاه‌های دائمی اردبیل برگزار می‌شود.
پرتوی افزود:انتظار می‌رود با هماهنگی‌های لازم و اطلاع رسانی قوی کشاورزان و تولید کنندگان استان که از اهداف اساسی این نمایشگاه می‌باشد با حضور در ایام برگزاری از نزدیک دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا را روئیت نمایند و فرصت مناسبی است که بتوانند دستگاها و ماشین آلات مورد نیاز خود را تهیه و با بکار گیری آنها تولیدات خود را اقتصادی و با صرفه نمایند زیرا برگزاری نمایشگاه تخصصی کشاورزی راهبرد عملی برای تقویت دانش کشاورزان است .
وی تصریح کرد: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان برای برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی که با هدف ارائه توانمندی‌های بخش کشاورزی و همچنین برای تامین نیاز تکنولوژی کشاورزان در حداقل زمان وهزینه ممکن صورت می‌گیرد.
معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت:روابط عمومی‌ها نقش سازنده‌ای در ایجاد شناخت و آگاهی مخاطبان اعم از تولید کنندگان و مصرف کنندگان دارد برگزاری این نمایشگاه فعالیت‌های گسترده مدیریت ترویج و هم گرایی کشاورزان و تولید کنندگان به دنبال دارد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر