صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۰ ق.ظ
0

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: براساس برنامه‌های هیئت فوتبال استان مدارس فوتبال فاقد مجوز در اردبیل تعطیل می‌شود.

وراوی :

وراوی: صمد نوتاش در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: مدارس فوتبال غیرمجازی که تاکنون از هیئت فوتبال استان پروانه فعالیت نگرفته‌اند حق فعالیت نداشته و در صورت مشاهده برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه مدارس فوتبال باید براساس تعرفه‌های مصوبه شهریه خود را از متقاضیان و ثبت‌نام کنندگان بگیرند، گفت: دریافت هرگونه وجه اضافی از ثبت‌نام‌کنندگان تحت هر عنوانی ممنوع بوده و با خاطیان برخورد می‌شود.
رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل بیان کرد: مدارس فوتبال برای برگزاری هرگونه مسابقه و برپایی اردو باید قبل از تشکیل از هیئت فوتبال استان مجوز بگیرند و در غیر این صورت براساس آئین‌نامه پروانه مدرسه فوتبال ابطال می‌شود.
نوتاش تصریح کرد: خانواده‌ها نیز قبل از ثبت‌نام فرزندان خود در مدارس فوتبال برای آگاهی از مجوز مدارس فوتبال هماهنگی لازم را با هیئت فوتبال استان داشته باشند و از ثبت نام فرزندان خود در مدارس فوتبال بدون مجوز هیئت فوتبال خودداری کنند.
وی افزود: براساس برنامه‌های هیئت فوتبال استان فقط مدارس فوتبال مجاز حق شرکت در فستیوال‌ها و طرح استعدادیابی فوتبال را دارند و مجوز حضور به مدارس فاقد مجوز در طرح استعدادیابی و فستیوال تحت هیچ شرایطی ارائه نمی‌شود.
رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل اظهار کرد: راه‌اندازی و فعالیت مدارس فوتبال فرصتی بسیار بزرگ برای شناسایی استعدادهای فوتبال استان است که با برنامه‌ریزی منسجم و منظم این مدارس می‌توان فوتبال اردبیل را در آستانه رشد و شکوفایی قرار داد.
نوتاش تصریح کرد: مدارس فوتبال بانوان نیز برای نخستین بار در استان زیر نظر مربیان کاربلد و ملی پوشان فوتبال راه‌اندازی شده است که این امر می‌تواند سبب شناسایی استعدادهای فوتبال بانوان باشد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر