صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۰ ب.ظ
0
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر اردبیل:

سروری: نمایشگاه هفته مواد مخدر امروز گشایش می‌یابد

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت: از امروز نمایشگاه هفته مبارزه با مواد مخدر با شرکت تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد و با هدف آگاه‌سازی و پیشگیری از شیوع مواد مخدر در اردبیل گشایش یافته و در معرض دید قرار می‌گیرد.

وراوی :

وراوی: صادق سروری امروز اظهار کرد: هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر از اول تا ۶ تیر ماه جاری برگزار می‌شود که در این هفته برنامه‌های مختلفی نیز تدارک دیده شده که در حال اجرا است.
این مسئول افزود: یکی از این برنامه‌ها برپایی نمایشگاه فعالیت‌های کمیته‌های مختلف مبارزه با مواد مخدر و ستاد استانی است که با همکاری نهادها و تشکل‌های غیردولتی ظهر امروز در سالن خطایی اردبیل گشایش می‌یابد.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل یادآور شد: این نمایشگاه از امروز دایر بوده و و عموم هموطنان می‌توانند از ۸ صبح تا ۲۰ شب از این نمایشگاه دیدن کنند.

سروری دیدار با خانواده‌های شهدا، تجلیل از فعالان عرصه مبارزه با مواد مخدر و سخنرانی مسئولان شهرستان‌ها و مرکز استان در ارتباط با مضرات مصرف مواد مخدر در آیین با شکوه پیش از خطبه‌های نماز جمعه از جمله برنامه‌هایی است که تبیین و تدارک دیده شده است.

این مسئول با اشاره به فعالیت و ساختار شورای مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: ریاست این شورا بر عهده استاندار اردبیل و دبیری آن نیز با حکم وزیر کشور و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر در استان‌ها به افراد معرفی شده اعطا می‌شود.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل همکاری ۲۴ دستگاه دولتی را با این شورا در حوزه‌های مختلف و کمیته‌های شکل گرفته یادآور شد و گفت: کمیته حقوقی و قضایی که مسئولیت آن را دادستان شهرهای مختلف بر عهده دارند، کمیته درمان با مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی، کمیته مقابله به ریاست فرماندهی انتظامی و کمیته پیشگیری اجتماعی و فرهنگی که مسئولیت آن با بهزیستی است در زیرمجموعه این شورا تلاش می‌کنند تا امر پیشگیری و مقابله با سوداگران مرگ ثمربخش باشد.

سروری ادامه داد: سعی و تلاش ما بر این است تا بتوانیم یک ظرفیت خوب و توانمند در عرصه اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر به عنوان یک راهبرد اصلی را مدنظر قرار داده و به آن توجه کنیم که در این راستا یکی از حرکت‌ها و برنامه‌های جدی فعال نگه داشتن این ستاد و برگزاری جلسات منظم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است.

وی یاد و خاطره شهدای ۷ تیر به ویژه شهید بهشتی را گرامی داشت و تقارن هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر و هفته قوه قضاییه را فرصتی مناسب برای تبیین فعالیت‌های پیگیرانه این مجموعه در کاهش آسیب‌ها و تهدیدهای ناشی از مواد مخدر اعلام کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر