صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۴ ب.ظ
0

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: برای اولین بار و با همکاری ورزش و جوانان و هیئت دوومیدانی، لیگ دوومیدانی بانوان استان اردبیل برگزار می‌شود.

وراوی :

وراوی: ایوب بهتاج عصردیروز در دیدار با قهرمان ورزشی دوومیدانی بانوان اردبیل اظهار کرد: با توجه به استعداد و توانمندی خوبی که در رشته دوومیدانی بانوان شاهد هستیم، سعی و تلاشمان بر این است تا با راه‌اندازی این لیگ زمینه حضور مؤثر و توانمند ورزشکاران این رشته ورزشی را فراهم کنیم.
قهرمان دوومیدانی‌کار اردبیلی نیز که در رشته دوومیدانی و ماده ۸۰۰ و یک‌هزار و ۵۰۰ متر افتخارات بسیاری را برای استان اردبیل کسب کرده، ضرورت حمایت و همراهی مسئولان را با قهرمانان و ورزشکاران بسیار ضروری اعلام کرد.

زهرا ملکی اضافه کرد: ورزشکاران در کنار قهرمانی‌ها و پهلوانی‌ها سعی و تلاششان بر حفظ مراعات اخلاق حسنه است که در این باب انتظار می‌رود پسندیده‌ترین رفتار و اخلاق اسلامی به نمایش گذاشته شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: زمانی که پرچم کشورم در مسابقات مختلف به اهتزاز در‌می‌آید، احساس غرور کرده و به بالندگی کشورم افتخار می‌کنم.

زهرا ملکی قهرمان دوومیدانی کشور است که مقام سوم مسابقات بین‌المللی را با حضور هشت کشور خارجی، مقام اول بزرگسالان را در ماده یک‌هزار و ۵۰۰ متر، مقام اول نوجوانان را در ۸۰۰ و یک‌هزار و ۵۰۰ متر در کارنامه خود دارد و همواره از ورزشکاران توانمند و آینده‌دار استان اردبیل به شمار می‌رود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر