صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۴ ق.ظ
0

‌مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: افرادی که 18 ماه پاکی داشته باشند، از حمایت مسکن و اشتغال برخوردار می‌شوند.

وراوی :

وراوی: رویا احمدیان در حاشیه نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد اردبیل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سیاست سازمان بهزیستی پیشگیری اجتماعی از اعتیاد است، گفت: ۲۴ انجمن پیشگیری از اعتیاد و حمایت از معتادین در استان اردبیل فعالیت می‌کنند.
وی با بیان اینکه مسئولین، جامعه و خانواده‌ها باید برای مبارزه با اعتیاد بسیج شوند، افزود: در راستای تحقق این امر، ۱۶ دستگاه دولتی و ۲۴ انجمن برای نوشتن برنامه جامع پیشگیری از اعتیاد فعالیت می‌کنند.

احمدیان با بیان اینکه ۳ درصد از جمعیت استان گرفتار اعتیاد شده و ۹۷ درصد باقیمانده نیازمند برنامه پیشگیری هستند، تصریح کرد: باید با عزم ملی و بسیج همگانی، سرمایه‌گذاری شده و اعتبار ویژه‌ای برای این امر در نظر گرفته شود.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با بیان اینکه هم اکنون ۱۰ کمپ ترک اعتیاد به ظرفیت هر کمپ ۵۰ نفر در استان اردبیل فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: ۸ کمپ غیرقانونی نیز توسط مراجع ذی‌صلاح پلمب شده است.

وی گفت: گروهی از بانوان تحت عنوان انجمن نارالان که همسران، مادران و فرزندان معتادان هستند، به دلیل اینکه درد کشیده‌اند، کلاس‌های آموزشی برای خانواده‌های معتادان برگزار می‌کنند.

احمدیان ادامه داد: افرادی که ۱۸ ماه پاکی داشته باشند، از حمایت مسکن و اشتغال برخوردار می‌شوند.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر