صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۲ ق.ظ
0

مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: مراجعات حضوری مردم اردبیل به ثبت احوال کاهش می‌یابد‌.

وراوی :

وراوی: اسد حسن‌زاده در نشست با مدیرکل پست استان اردبیل، اظهار داشت: فعالیت‌های عمده ثبت احوال از جمله ثبت وقایع حیاتی، طرح نظارت و کارت هوشمند ملی بسیار مهم است و انتظار داریم با جدیت کامل و با همکاری با نهادهای مرتبط دنبال شود.
مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل با تاکید بر تقویت و ارتقای سلامت اداری بیان کرد:‌ باید تلاش و جدیت تمامی دست‌اندرکاران امر بر کاهش مراجعات حضوری مردم به ثبت احوال برای انجام امورات ثبتی باشد تا از برخی مشکلات در اینحوزه کاشتهشده و افزایش رضایتمندی مردم را بهدبنال داشته باشد.
وی با تاکید بر اهمیت بهینه‌سازی روش‌ها و فرآیند خدمات‌رسانی و ارتقای کیفیت خدمات گفت: خدمات‌رسانی واحدهای پستی استان در زمینه ثبت‌نام از متقاضیان کارت هوشمند ملی شایسته و مفید بوده و انتظار می‌رود در این زمینه این امر تداوم یابد.
مدیرکل پست استان اردبیل نیز با قدردانی از همکاری‌های تنگاتنگ اداره کل ثبت احوال با پست استان تصریح کرد: در حال حاضر آمادگی لازم را در توزیع شناسنامه‌های صادر شده توسط ثبت احوال داریم و تلاش می‌کنیم در سریع‌ترین زمان ممکن این امر انجام شود.
احمد عبداللهی با تاکید بر ضرورت ایجاد ایستگاه‌های قبول مدارک از متقاضیان صدور کارت هوشمند ملی در باجه مرکزی پست اردبیل و برخی از ادارات پست شهرستان‌های تابعه استان گفت:‌ این امر سبب تسریع در خدمات‌رسانی به مردم می‌شود.
در این نشست بر توجیه هرچه بیشتر متصدیان در زمینه توزیع شناسنامه‌های جدید صادرشده توسط ثبت احوال به‌منظور جلوگیری از مراجعه متقاضیان به ادارات ثبت احوال و دفاتر پیشخوان، تهیه و چاپ پاکت ویژه توزیع شناسنامه‌های جدید و ضرورت توجیه متصدیان باجه‌های ثبت‌نام از متقاضیان کارت هوشمند ملی تاکید شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر