صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۴ ب.ظ
0

طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی، علی رحمتی به عنوان مدیرکل جدید حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل معرفی شد.

وراوی :

وراوی: در مراسمی که صبح امروز در اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل بدون حضور استاندار و معاونان وی در سالن اجتماعات این اداره‌کل برگزار شد، «علی رحمتی» بعد از سه سال حضور در استان زنجان دوباره مدیریت حمل و نقل و پایانه‌ها را در استان اردبیل بر عهده گرفت تا جایگزین «عبدالحسین علی‌اکبری»، شود.
در این مراسم مدیرکل جدید حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل از حضور همه فعالان عرصه حمل و نقل و پایانه‌ها و انجمن‌های صنفی قدردانی کرد و گفت: سه سال پیش نیز به عنوان مدیرکل در این مجموعه حاضر بودم و نیازی نمی‌بینم که خودم را معرفی کنم.

علی رحمتی افزود: عهده‌داری این مسئولیت دوباره در این استان مدنظرم نبوده و بنا به صلاحدید و نظر رئیس حمل و نقل و راهداری این مسئولیت را عهده‌دار شدم که امیدوارم در فرصت جدید عهده‌داری این مسئولیت بتوانم به تکلیف سنگین خدمتگزاری به مردم عمل کنم.

وی با بیان اهداف سازمان در توسعه حمل و نقل ایمن و راحت برای آینده عنوان کرد: استان اردبیل به دلیل شرایط جغرافیایی و هم مرز بودن با آذربایجان شرایط خاص خود را دارد که سعی خواهیم کرد در دوره جدید مسئولیت و مأموریت بتوانیم مطلوب و مناسب اقدامتمان را انجام دهیم.

مدیرکل جدید حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل ادامه داد: سرمشق ما در عرصه خدمت‌رسانی عمل به چشم‌انداز ۱۴۰۴ است که با تکیه بر اقتصاد مقاومتی سعی‌مان بر این خواهد بود تا فعالیت‌های مثبت و رو به جلویی را انجام داده و در چارچوب سیاست‌های ابلاغی بتوانیم برنامه‌هایمان را تحقق ببخشیم.

رحمتی در پایان سخنان خود یادآور شد:‌ بنده از عنایت استاندار اردبیل و مجمع نمایندگان قدردانی می‌کنم که همراهی کردند تا این مسئولیت سنگین به بنده برسد که قطعاً در انجام آن تلاش مضاعفی را با استفاده از تجربیاتم که در استان‌های مختلف داشته‌ام تلاش کرده و در ایجاد رضایت‌مندی بیشتر مخاطبان این عرصه بتوانیم موفق و شایسته عمل کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    16 + 4 =