صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۸ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان نیر خواستار برخورد جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز و هرگونه سد معتبر با اولویت مناطق گردشگری و حضور توریسم شد.

وراوی :

وراوی: اکبر صمدی عصر دیروز که به همراه اعضای شورای تأمین و شهرداری از منطقه بولاغلار نیر بازدید می‌کرد، گفت: ما اجازه نمی‌دهیم تا عده‌ای با سد معبر و ساخت و سازهای غیرمجاز بخواهند بر دامنه مشکلات به‌ویژه حضور گرم میهمانان و گردشگران مانعی ایجاد کنند.
وی ضرورت ریشه‌کنی چنین اقدامات نامطلوب را یادآور شد و افزود: با توجه به در پیش بودن فصل مسافرت و حضور گردشگران تابستانی در مناطق مختلف شهر به‌ویژه تفرجگاه‌ها و مناطق نمونه گردشگری همچون بولاغلار، شهرداری نیر باید سعی کند تا با سد معبر و یا ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد واقعی انجام شود.

فرماندار نیر تصریح کرد: برای ما قابل قبول نیست که عده‌ای بخواهند به منافع و مصالح خود فکر کنند غافل از اینکه انبوه مسافران باید در این منطقه به راحتی تردد کرده و امکان بهره‌گیری از ظرفیت آنها فراهم آید.

صمدی بیان کرد: آنهایی که تلاش می‌کنند به هر شکل ممکن از ظرفیت این مناطق در بهره‌برداری نامناسب استفاده کنند قطعاً تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و مراجع قضایی و نیروی انتظامی نیز باید با متخلفان برخورد کند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر