صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ | ۲:۰۰ ب.ظ
0

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: تغییر 6 مدیر استان اردبیل قطعی شده اما هنوز روی گزینه‌ها به توافق نهایی نرسیده‌ایم.

وراوی :

وراوی: حجت‌الاسلام حبیب برومند با اعلام این خبر اظهار داشت: قرار است مدیران تعدادی از سازمان‌ها و نهادها تغییر پیدا کند که هنوز روی گزینه‌ها با استاندار اردبیل به توافق نرسیده‌ایم.
وی تصریح کرد: به دلیل تعطیلات تابستانی مجلس باید ظرف دو سه هفته آینده در این زمینه تصمیم‌گیری شود مگر اینکه استاندار بخواهد خود با انتخاب نفرات نسبت به تغییر مدیران اقدام کند.
نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی برای تصدی مسئولیت این دستگاه‌ها و سازمان‌ها پیشنهاد شده اما هنوز مجمع نمایندگان استان با استاندار اردبیل روی گزینه‌ها به توافقی نرسیده‌اند که اگر معارفه‌ها با مشورت اتفاق بیفتد قطعاً نمایندگان نیز دیدگاه‌هایشان را در مورد مدیریت جدید این نهادها و سازمان‌ها اعلام می‌کنند.
برومند با انتقاد از برخی رفتارهای استاندار و معاونان وی در مورد عزل و نصب‌ها افزود: بنده از وزیر کشور به همین دلیل در مجلس سئوال می‌کنم که چطور استاندار اردبیل و معاونان نسبت به این عزل و نصب‌ها بدون حتی مشورت با نمایندگان مجلس اقدام می‌کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر