صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ | ۲:۰۴ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان سرعین گفت: باید با اقدامات لازم فرهنگ مهارت‌آموزی در شهرستان سرعین نهادینه شده و آموزش‌های مهارتی در این شهرستان توسعه و گسترش یابد.

وراوی :

وراوی: عاطف ناصری در دیدار با سرپرست اداره کل فنی و حرفه‌ای استان اردبیل اظهار داشت: در صورتی که فرهنگ مهارت‌آموزی در سطح شهرستان سرعین توسعه و گسترش یابد می‌توان بسیاری از مشکلات و مسائل در حوزه اشتغال را برطرف کرد.
وی با تاکید بر انجام اقدامات لازم برای نهادینه کردن فرهنگ مهارت‌آموزی در شهرستان سرعین بیان کرد:‌ باید مسئولان مربوطه در این حوزه در شهرستان سرعین برای توسعه و نهادینه شدن این فرهنگ به ویژه در بین جوانان اقدامات لازم را انجام دهند چرا که این امر می‌تواند زمینه‌ساز رفع بخشی از مشکلات بیکاری در منطقه شود.
فرماندار شهرستان سرعین با اشاره به آموزش‌های ارائه شده در مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان سرعین گفت: انتظار می‌رود به منظور افزایش کیفیت آموزش‌های ارائه شده به کارآموزان این مراکز، اقدامات لازم در زمینه توسعه و تجهیز مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان انجام شود تا بتوانیم بیش از گذشته شاهد ارائه آموزش‌های کیفی به کارآموزان باشیم.
در این دیدار امام جمعه سرعین نیز اظهار کرد: باید حمایت همه‌جانبه از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان انجام شده و تجهیز و راه‌اندازی هرچه سری‌عتر این مکان آموزشی مد نظر مسئولان این حوزه باشد تا بتوانیم شاهد ارائه خدمات آموزشی این مرکز باشیم.
حجت‌الاسلام محمود اصغری افزود: با توجه به اهمیت ارائه آموزش‌های مهارتی برای اشتغال جوانان انتظار می‌رود در این حوزه شاهد توسعه و گسترش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای باشیم تا نیروی جوان که سرمایه‌های جامعه به شمار می‌روند بتوانند برای خود کسب و کار مناسبی را راه‌اندازی کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر