صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ | ۲:۳۱ ب.ظ
0

استاندار اردبیل گفت:‌ بانک‌های عامل که برای اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی معرفی می‌شوند در اعطای این تسهیلات به واحدهای استان تسریع ایجاد کنند.

وراوی :

وراوی: مجید خدابخش صبح امروز در بازدید از کارخانه آسانسورسازی در شهرک صنعتی شماره یک اردبیل اظهار داشت:‌ یکی از اقدامات و پیگیری‌هایی که در استان اردبیل به جد دنبال می‌شود حمایت از سرمایه‌گذاری و افزایش واحدهای تولیدی است چرا که افزایش این کارخانه‌ها توسعه استان اردبیل را رقم می‌زند.
وی گفت:‌ استان اردبیل باید در بخش صنعت بتواند اقدامات مناسبی انجام داده و خود را به استان‌های پیشرفته کشور در بخش‌های صنعت نزدیک کند که اهمیت این موضوع به خاطر این بوده که استانی مانند اصفهان سالانه میلیاردها تومان از بخش صنعت درآمد کسب می‌کند.
خدابخش افزود:‌ حمایت و توسعه واحدهای تولیدی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام می‌شود می‌تواند در کاهش آمار بیکاری در استان اردبیل بسیار موثر باشد که این خود یکی از دلایلی است که باید حمایت از سرمایه‌گذاران در استان اردبیل همه‌جانبه باشد.
استاندار اردبیل تصریح کرد:‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی باید روند سرمایه‌گذاری و اعطای مجوز برای احداث کارخانه‌ها متعدد در استان اردبیل را تسهیل کنند و یک نگاه مثبت به سرمایه‌گذار در استان اردبیل به وجود آید.
وی بیان کرد:‌ به طور مداوم پیگیر مشکلات کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی استان هستیم که امیدواریم واحدهای نیمه‌فعال و غیرفعال بتوانند با تامین منابع مالی و دریافت تسهیلات به فعالیت خود ادامه دهند که بانک‌های عامل که برای اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی معرفی می‌شوند باید در اعطای این تسهیلات تسریع ایجاد کنند.
خدابخش اظهار کرد:‌ دولت طرحی را بررسی می‌کند که اگر به تصویب نهایی برسد تمامی کارخانه ها و واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی از پرداخت مالیات معاف می‌شوند و این خود نیز یک کار مفید در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر