صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ | ۲:۳۶ ب.ظ
0

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت:‌ به منظور مقابله با حوادث آتش‌سوزی احتمالی در شهرستان بیله‌سوار دهیاری‌های این شهرستان به خودروی آتش‌نشانی مجهز می‌شوند.

وراوی :

وراوی: علی آذرنژاد صبح امروز در جلسه هماهنگی تجهیز دهیاری‌های شهرستان بیله‌سوار به خودروهای آتش‌نشانی اظهار داشت:‌ متاسفانه آتش‌سوزی‌های اخیر در مزارع گندم شهرستان بیله‌سوار سبب وارد آمدن خساراتی به بخش کشاورزی این شهرستان و متضرر شدن کشاورزان و گندمکاران منطقه شد که برای جلوگیری از تداوم این امر تلاش بر این بوده تا با مجهز کردن دهیاری‌ها از پیامدهای این گونه حوادث بکاهیم.
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت:‌ در زمینه تجهیز دهیاری‌های شهرستان بیله‌سوار به خودروهای آتش‌نشانی استاندار اردبیل در جلسه شورای تامین شهرستان بیله‌سوار و بررسی علت آتش‌سوزی مزارع آن شهرستان تاکیدات بسیاری داشته که به دنبال این تاکیدات دهیاری‌های بیله‌سوار به خودروی آتش‌نشانی مجهز می‌شوند.
وی تصریح کرد:‌ ۲ دستگاه خودروی آتش‌نشانی برای بیله‌سوار خریداری شده و از امروز در دهیاری‌های روح‌کندی و فولادلو مستقر می‌شوند تا در صورت وقوع آتش‌سوزی‌های احتمالی در مزارع این شهرستان آمادگی لازم و کافی برای مهار آتش در این مناطق وجود داشته و از تلفات و خسارات سنگین این امر جلوگیری شود.
آذرنژاد با اشاره به میزان اعتبارات هزینه شده برای خرید این دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی بیان کرد:‌ ۴ میلیارد ریال برای خرید این دو خودرو هزینه شده است و در اختیار دهیاری‌های روح‌کندی و فولادلو قرار می‌گیرد تا در مواقع مورد نیاز بکارگیری شوند.
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل افزود:‌ انتظار می‌رود در مواقع بحرانی همچون گذشته شاهد همکاری و مشارکت مردم برای غلبه بر این بحران‌ها و آتش‌سوزی‌ها در مزارع باشیم و با همکاری و هماهنگی‌های لازم از سوی دستگاه‌های مربوطه و بکارگیری تمامی امکانات و تجهیزات در این زمینه شاهد کمترین میزان خسارات باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر