صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ | ۲:۴۰ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: نمایشگاه طرح ضیافت با مشارکت بخش خصوصی در ۱۰۰ غرفه در آینده‌ای نزدیک در شهرستان پارس‌آباد برگزار می‌شود.

وراوی :

وراوی: مهدی احمدی بعد از ظهردیروز در نشست با مدیران ادارات آب فاضلاب روستایی و جهاد کشاورزی شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: نمایشگاه طرح ضیافت با مشارکت بخش خصوصی در ۱۰۰ غرفه در آینده‌ای نزدیک در شهرستان پارس‌آباد برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اهداف برگزاری نمایشگاه ضیافت بیان کرد: این نمایشگاه همزمان با ماه مبارک رمضان به منظور عرضه اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم شهرستان پارس‌آباد برگزار شده و تلاش می‌کنیم تا با ارائه تخفیف‌های مناسب زمینه رضایت شهروندان را فراهم آوریم.
احمدی با تاکید بر نقش و رسالت جهاد کشاورزی شهرستان پارس‌آباد در برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه تصریح کرد: باید با ارائه و عرضه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در این نمایشگاه‌ها زمینه‌ای فراهم شود تا در کنار جلوگیری از برخی تخلفات صنفی کالاهای ارائه شده با قیمت و کیفیتی مناسب در اختیار شهروندان قرار گیرد.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد با اشاره به برداشت گندم از مزارع شهرستان پارس‌آباد گفت: ۹۰ درصد عملیات خرید گندم از کشاورزان شهرستان پارس‌آباد به اتمام رسیده که تا زمان ارائه گندم‌های مازاد بر نیاز به مراکز خرید، این مراکز آماده خدمات‌رسانی به کشاورزان و زارعان منطقه خواهند بود.
وی با بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی طرح‌های پایاب خداآفرین و دشت فتحعلی افزود: باید نظارت کاملی بر اجرای طرح‌های آب و خاک در شهرستان پارس‌آباد انجام شود تا شاهد اجرای کیفی این پروژه‌ها و بهره‌برداری هر چه سریع‌تر از آنها باشیم.
احمدی با تشریح وضعیت طرح‌ها و مجتمع‌های مختلف آبرسانی روستاهای شهرستان و آبرسانی سیار و نحوه کلرزنی اظهار کرد:‌ برای عبور از بحران کم آبی روستاها و توسعه و بازسازی شبکه آبرسانی روستایی اجرای سد معیشتی دیکداش از موارد ضروری در شهرستان بوده که باید مورد توجه مسئولان مربوطه قرار بگیرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر